Report 2. kolo - 1.FC Slovácko - SK Dynamo České Budějovice

Góly: 18. Provod, 85. Táborský
Žluté karty: 30. Daníček - 21. Kulhánek, 53. Javorek, 55. P. Novák, 80. Kladrubský
Počet diváků: 4089
Sestava Slovácka: Trmal - Šimko, Reinberk (40. Divíšek), Juroška (81. Krejčí), Hofmann - Petržela (65. Vasiljev), Navrátil, Kalabiška, Havlík, Daníček - Dvořák
Sestava soupeře: Staněk – Čolić, L. Havel, P. Novák, Kladrubský – Schranz (69. Mršić), Javorek (87. Čavoš), Havelka, Provod, Kulhánek – Ledecký (79. Táborský)

Slovácko výhru ze Sparty nepotvrdilo

Slovácko nepotvrdilo výhru z prvního kola na půdě Sparty Praha a v domácím prostředí prohrálo s Českými Budějovicemi 0:2.

Slovácko v prvních minutách mělo územní převahu, ale bez finální fáze. Na centr z pravé strany Dvořák nedosáhl a po rohu Havlíka zase promáchl hostující gólman Staněk, ale skóre se neměnilo.

Na druhé straně z první šance utkání šli hosté do vedení. Na centr z pravé strany si naskočil Provod, který lehkou tečí usměrnil míč do sítě.

Slovácku se nedařilo kombinovat a hostující tým dokázal sbírat míče, které případně mířily do pokutového území.

Začátek druhého poločasu přinesl zvýšenou aktivitu v podání hráčů Slovácka. Nejprve nemířil přesně Dvořák po přihrávce Navrátila a o chvíli později z hranice pokutového území zakončoval Jan Navrátil, ale branku přestřelil.

Když se v 85. minutě neujalo ani zakončení Marka Havlíka, tak udeřilo na druhé straně, kdy se po nepovedené střele míč nešťastně odrazil před Táborského, který překonal Trmala.

Slovácko tak v prvním domácím zápase podlehlo Českým Budějovicím 0:2.