Report 15. kolo - Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko

0:0

Žluté karty: 30. Jindřišek, 61. Bartek - 76. Hofmann, 90+1. Trmal
Počet diváků: 3496
Sestava Slovácka: Trmal - Reinberk, Kadlec, Hofmann, Divíšek - Navrátil, Kalabiška (72. Juroška), Havlík, Daníček - Zajíc (86. Sadílek), Šašinka
Sestava soupeře: Le Giang – Bartek, Hůlka, Pokorný, Podaný – Havel, Jindřišek, Rada, Vodháněl (77. Vaníček) – Nečas (78. Ugwu), Keita (90+3. Köstl)

Slovácko veze z Ďolíčku bod
bohemka011119.JPG

Slovácko v 15. ligovém kole remizovalo na půdě Bohemians Praha 1905 a po polovině soutěže tak má v tabulce 25 bodů.

Oba celky vstoupily do zápasu opatrně a první střelu na branku si připsali domácí hráči v 9. minutě, kdy Havel prověřil pozornost Matouše Trmala. Podobný scénář měla Havlova příležitost i v 17. minutě.

Slovácko se dostalo k rychlému protiútoku ve 21. minutě, kdy postupoval na branku domácích Zajíc s Navrátilem a proti sobě měli dva domácí hráče. Tomáš  Zajíc se pokusil vyřešit situaci individuálně, ovšem jeho střelu dokázal zablokovat Bartek.

Před poločasem byla k vidění šance na obou stranách. Nejprve musel Matouš Trmal řešit střelu Jindřiška zpoza šestnáctky a na druhé straně Daníčkův centr nedokázal do brány nasměrovat ani Kalabiška ani Šašinka.

Podobný scénář měl i vstup do druhého poločas. Hra se za deště přelívala od šestnáctky k šestnáctce, ale chybělo přesnější a razantnější zakončení. Míče tak končily maximálně v rukou pozorných gólmanů.

Rozruch vzbudila 84. minuta, kdy po souboji s domácím gólmanem zůstal ležet v pokutovém území Tomáš Zajíc, ale pokutový kop z toho nebyl. Slovácko si tak odvezlo z Ďolíčku bod za remízu 0:0 a po polovině soutěže tak má v tabulce 25 bodů což je nejvyšší počet, jakého kdy v lize po patnácti zápasech dosáhlo.

29 Matouš Trmal 90 - 1 -