Report 24. kolo - FK Teplice - 1.FC Slovácko

Žluté karty: 22. Hyčka, 54. Shejbal, 81. Vondrášek
Červené karty: 90. Hyčka
Počet diváků: 1665
Sestava Slovácka: Trmal - Reinberk (61. Zahustel), Kadlec, Juroška, Hofmann - Navrátil, Kohút (76. Petržela), Jurečka (87. Dvořák), Havlík, Daníček - Zajíc
Sestava soupeře: Grigar - Paradin, Čmovš, Shejbal - Vondrášek, Hyčka, Ljevaković (61. Toutou Mpondo), Kučera, Knapík - Moulis (61. Žitný), Řezníček

Tlak Slovácka na tři body nestačil
jurecka080320.JPG

Slovácko ve 24. ligovém kole zajíždělo na půdu Teplic. I když ve druhém poločase Slovácko mělo tlak a několik zajímavých šancí, nakonec diváci žádnou branku neviděli.

Úvod utkání nějakou výraznou šanci nepřinesl a na těžkém terénu se oba celky pohybovaly mezi šestnáctkami, bez zakončení.

Vzrušení přinesla až 23. minuta, kdy se po standardní situaci Havlíka ocitl na zemi v pokutovém území Kadlec, ale pokutový kop z toho nebyl.

Naopak ve 27. minutě musel vytáhnout jeden ze svých výborných zákroků Matouš Trmal, který vychytal přesnou hlavičku Jana Shejbala.

Ve 40. minutě přišel sice rohový kop domácích Teplic, ale hned po rozehrání se Slovácko dostalo do rychlého brejku a Jurečka udělal kličku gólmanovi, ale zakončoval z ostrého úhlu a vracející se domácí gólman stihl míč vyrazit na rohový kop.

Ve druhém poločase přišlo první zakončení v 57. minutě, kdy centr Navrátila propadl až k Zajícovi, ale jeho hlavička postrádala potřebnou razanci i umístění.

Slovácko ve druhém poločase převzalo iniciativu, bylo aktivní na míči a vytvořilo si několik dalších šancí. V 66. minutě se v pokutovém území uvolnil Michal Kohút, ale zakončení z jeho kopaček mířilo pouze do náruče domácího gólmana.

V 77. minutě se dostal k míči střídající Milan Petržela, uvolnil se a poslal míč do pokutového území na volného Navrátila, který však branku přestřelil.

V 84. minutě Slovácko rychle kontrovalo po rohu domácích, ale Zahustelovo zakončení skončilo těsně vedle tyče.

I když Slovácko svého soupeře ve druhém poločase tlačilo, tak branky se diváci na stadionu v Teplicích nedočkali. Slovácko tak ze Stínadel přivezlo body za remízu 0:0