Góly: 19. Sadílek, 28. Kalabiška, 35. Sadílek, 39. Kalabiška, 46. Sadílek
Žluté karty: 41. Vícha
Počet diváků: 865
Sestava Slovácka: Porcal - Tischler (67. Juroška), Šimko, Krejčí, Hofmann, Divíšek - Sadílek, Petržela (45. Navrátil), Kalabiška, Hellebrand, Daníček (52. Franič)
Sestava soupeře: Maňák – Vícha, Smetana, Batelka, Wolker (46. Zbytovský), Vašíček, Duda – Švanda (75. Svoboda), Michal (57. Donkor) (C), Chloupek – Duba

POHÁR: Slovácko postoupilo přes Vrchovinu
novemesto270819.JPG

Slovácko ve 2. kole MOL Cupu postoupilo přes Vrchovinu, když v Novém Městě na Moravě zvítězilo 5:0. Za Slovácko zaznamenal hattrick Lukáš Sadílek a dvakrát se trefil Jan Kalabiška.

Slovácko mělo od prvních minut utkání pod kontrolou a v 19. minutě se prosadil Lukáš Sadílek, kterého v pokutovém území našel přesnou přihrávkou Jan Kalabiška.

O devět minut později se mezi střelce zapsal Jan Kalabiška, který si naběhl do volného prostoru, zpracoval si míč a jeho střela a rozvlnila síť za domácím gólmanem.

Mezi 35. a 40. minutou se Slovácko prosadilo hned dvakrát. Nejprve Milan Petržela našel z rohového kopu hlavu Lukáše Sadílka a chvíli nato po rychlém přechodu do útoku se prosadil podruhé v utkání i Jan Kalabiška.

Hned po změně stran se hráči Slovácka radovali popáté. Lukáš Sadílek završil hattrick, když zůstal v pokutovém území nehlídaný a placírkou poslal míč do sítě.

Slovácko i v dalších minutách mělo hru pod kontrolou a domácí gólman musel vytáhnout několik zákroků. Šance Jurošky, Navrátila, Hofmanna nebo třeba Hellebranda však zůstaly nevyužity.

Slovácko tak s přehledem postoupilo do 3. kola MOL Cupu.