Online rozhovor - Svatopluk Habanec

1   2   3   4   5  
OTÁZKA: Dobrý den pane Habanec, předem bych Vám rád pogratuloval a poděkoval k úspěšnému převzetí a vedení mužstva v době, kdy se mu herně i výsledkově nedařilo. Z pohledu diváka jsou hráči mnohem lépe namotivovaní a hrají dravěji a energičtěji než dříve( až na první poločas v Kroměříži, ale je jasné, že ne vždy jde vše podle plánů). Dovolte mně zeptat se Vás na věci které mě zajímají. Máte nějaký trenérský vzor, kterým se inspirujete( a popř. který), nebo je to u Vás spíše hledání vlastní cesty( někdy i stylem "pokus-omyl")? Který klub v 1. lize by jste rád trénoval(samozřejmě kromě Slovácka a Ústí nad Labem:)) ? Láká Vás zahraniční angažmá a popř. která liga? Myslíte, že kádr Slovácka potřebuje na některém z postů posílit? Má šanci Slovácko se současnými podmínkami(finančními i personálními) bojovat o místa zaručujícími poháry? Předem děkuji za odpověď a věřím, že Vaše úspěšně nastoupená cesta bude dále pokračovat. Přeji Vám mnoho zdaru jak v profesním, tak v osobním životě a věřím, že nám fanouškům, připravíte s mužstvem ještě mnoho a mnoho skvělé podívané a radostných emocí. Igor Rokyta
 
Igor Rokyta
 
ODPOVĚĎ: Svatopluk Habanec V první řadě děkuji za gratulace a komplimenty. Myslím, si že fanoušek jde na zápas, aby viděl zápal, a to se snažím do hráčů na tréninku dostat. Jsou tam určité formy, vymýšlíme různé soutěže, které však nesmí být na úkor taktiky, která do toho taky musí vnést nějaký pohled. Koho bych chtěl trénovat v lize? Nad tím nepřemýšlím, momentálně jsem ve Slovácku, velmi se mi tady líbí a doufám, že zde budu trénovat pokud možno co nejdéle. Samozřejmě nějaké vize jsou, ale jsem na zemi. Zatím jsem vděčný za to, co hráči předvádí a snad to tak bude i nadále. Co se týče nastoupené cesty, tak doufám, že to tak bude pokračovat, samozřejmě vždycky se dá něco zlepšovat. Líbí se mi, že tady vedení klubu zve trenéra na zasedání představenstva, který má možnost říct své poznatky.
OTÁZKA: Dobrý den,
jsem trenérem v nižších soutěžích a zajímalo by mě kde berete inspiraci pro trénink. Je mi jasné, že po letech co trénujete už máte určitou zásobu cviků, ale jsou třeba nějaké internetové stránky, kde berete inspiraci? Co byste poradil začínajícím mladým trenérům? 
 
Mário
 
ODPOVĚĎ: Svatopluk Habanec Já jsem měl možnost poznat čtyři velké trenéry, Uhrina, Cipra, Marečka, Straku, takže jsem měl velkou inspiraci. Nesnažil jsem se je kopírovat, ale snažil jsem si vždy vzít to, co se mně líbilo. Doporučuji si najít svoji cestu. Určitě zajímavé věci se dají najít i třeba na tom internetu. Přeji hodně úspěchů.
OTÁZKA: Dobrý deň, mám len jednu otázku, kde ste boli doteraz? Po Vašom príchode je radosť chodiť na štadión, chlapci hrajú výborne i v zápase s Jabloncom, ktorý žiaľ prehrali, ale ako fanúšik sa teším na každý zápas. Ďakujem Vám i chalanom za každý fantastický zážitok z hry. Držím palce Vám i chalanom a čím menej zranení. Ďakujem Vám. Robert
 
Robert
 
ODPOVĚĎ: Svatopluk Habanec Děkuji. Myslím si, že to není zase až tak perfektní, ale snažíme se přiblížit našim možnostem a spíš tady tuto chválu přenesu hráčům do kabiny a vyřídím jim to. Díky a na dalším zápase na shledanou.
OTÁZKA: Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak se Vám prozatím líbí na Slovácku? Mám na mysli hlavně náš osobitý region, tradice, lidi, město, jestli vás něco překvapilo (ať už pozitivně nebo negativně), jelikož jste většinu svého života trávil na druhé straně republiky.
A jak se vám líbí podpora fanoušků?
Přijďte taky na děkovačku :-)
Díky za váš přínos týmu a odpověď :-) 
 
Babu
 
ODPOVĚĎ: Svatopluk Habanec Velice se mi tady líbí, protože jsou tady opravdu malinko jinší lidi než na Severu Čech. Proto to přijetí je pro mě veliké překvapení v pozitivním slova smyslu. Určitě velkou roli hraje i to, že jsme udělali hodně bodů. Podpora fanoušků je fantastická a byl bych rád, kdyby to takto fungovalo dál. Obrovské vaše díky patří určitě hráčům než mé osobě. Na děkovačku určitě rád přijdu, ať je to po jakémkoliv zápase – prohraném i vyhraném. Ale nechtěl bych být tím terčem děkovačky, to by měli být hráči.
OTÁZKA: Dobrý den, pane Habanec. Chtěl bych se zeptat, jestli máte v úmyslu dát nějakou větší šanci Honzovi Martykánovi. Znáte ho přece velice dobře z Ústí, kde patřil k tahounům. Myslím, že je ho škoda jen tak na lavičce a mnohdy ani tam není. Děkuji za odpověď.
 
Ondra
 
ODPOVĚĎ: Svatopluk Habanec Honzu Martykána znám strašně dlouho, trénoval jsem ho již v juniorce Teplic a velkou část své trenérské kariéry v Ústí nad Labem. Honza má svoji hodnotu, je to velice dobrý hráč, ale momentálně jsou tu lepší hráči s lepší formou, a proto nehraje.
1   2   3   4   5  
TVSlovácko
včera, 17:40
> všechna videa
FANSHOP
Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Šusťáková bunda Puma modrá

Šusťáková bunda Puma modrá
1890 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

Šortky Puma tmavě modré

Šortky Puma tmavě modré
490 a 590 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před hodinou
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

VIDEO: Lukáš Sadílek před Libercem včera, 17:45
VIDEO: Lukáš Sadílek před Libercem

Petržela: Pohled na tabulku je příjemný středa, 07.04.2021 16:53
Petržela: Pohled na tabulku je příjemný

Nemrava: Ve finále je remíza zasloužená úterý, 06.04.2021 22:47
Nemrava: Ve finále je remíza zasloužená

VIDEO: Martin Svědík po zápase v Olomouci úterý, 06.04.2021 20:34
VIDEO: Martin Svědík po zápase v Olomouci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace