Online rozhovor - Miroslav Soukup

1 2 3 ... 8
OTÁZKA: Dobry den,p.Soukup na uvod mého dotazu se musím ještě vratit na konec sezony,hlavně dva poslední domací zapasy ,dlouho jsem se rozhodoval jestli si mám koupít pernamentku nakonec jsem si ji koupil a tady je moje otazka kde byla přičina  těchto neupěchu a nebude se to opakovat.Další otazka  je kdy dostanou přiležitost hrači nizších soutěží,třeba ti co reprezentovali zlínski kraj,natom amatérském M.E. a poslední otazka se tyká až podzimu 2012 a to nové juniorki  myslíte že to je dobry projekt  a že bude tam byvat víc divaků než co chodí teď.
 
Grebeň Rostislav
 
ODPOVĚĎ: Miroslav Soukup Ani my jsme nebyli spokojení s domácími zápasy, které se nám tady nepovedli. A samozřejmě výsledkově zpackaný zápas s Brnem nám pokazil naše celoroční úsilí. Byl to velký malér. Na druhou stranu musí to být pro nás obrovské poučení a budeme se snažit, aby k takovýmto výsledkovým výpadkům nedocházelo. Bohužel fotbal není fabrika a výsledky se nedají naplánovat. Troufnu si tvrdit, že herně nebyl zápas s Brnem tím nejhorším. Bohužel výsledkově ano. Hráče z nižších soutěží sledujeme a již proběhl v listopadu hráčský kemp, na které zveme nadějné hráče do 23 let. A určitě to budeme letos v listopadu opakovat. Co se týče soutěže juniorek, tak si myslím, že nejde o to, kolik na to bude chodit diváků, ale o kontinuitu. Neustále budou v silné konfrontaci ligových týmů, což je pro tyto hráče velká motivace. Během dvou let pak musejí prokázat, že mají ligové parametry. Myslím si, že tato soutěž bude přínosem pro celý český fotbal.
 
OTÁZKA:  Dobrý den, 1.) Chtěl bych se zeptat, proč šanci v A týmu ještě nedostal Roman Haša? Myslím, že hraje v dorostu velmi dobře a fakt, že je reprezentantem, je zcela výmluvný. Určitě už má věk na to, aby dostal šanci v áčku. Nebojíte se, že pokud nedostane v brzké době šanci, jeho demotivace a snahy jít štěstí zkusit jinam? Určitě by zasloužil šanci více, než kdejaké kopyto, které testujete. 
2.) Pan Vašek Ryl mně pak instruoval k dotazu, proč si Slovácko nedomluví přátelák skutečně s nějakým zajímavým a atraktivním soupeřem, jak jde vidět u jiných týmů, jde to (Senica např. letos Dynamo Kyjev a Frankfurt), v Rakousku jistě budou mít kempy i zvučnější týmy, než námi oblíbení soupeři z Rumunska, Slovenska či Maďarska. Z toho vyplývá můj další dotaz: s kým se v Rakousích utkáme?
3.) Jakým herním stylem se chcete v následující sezoně prezentovat? Vím, že jste zastáncem kombinačního fotbalu, i když ne vždy se to dařilo - nicméně s příchodem Libora Doška to bude asi passé?
4.) Jak vidíte perspektivu Ilji Nestorovského? Talent určitě má, aklimatizovaný už je jistě taky. V čem je chyba, že se dosud výrazněji neprosadil? Zaslechl jsem, že má odejít na hostování? Nebyla by to škoda? Věřím, že když se Ilja trefí i v mistráku, tak mu to půjde.
 
Martin Jurča - Šovkovskij
 
ODPOVĚĎ: Miroslav Soukup 1. Na otázku jsem odpovídal výše. Roman má předpoklady, aby se z něj v budoucnosti kvalitní útočník stal, ale to neznamená, že už ním je. Musí i nadále pracovat a to nejenom Roman Haša, ale i Kovář, který je jeden z nejlepších střelců dorostenecké ligy. Oba je sleduji, a pokud v podzimní části ligy dorostu potvrdí své kvality, budou dávat branky a budou zase o kus dál, tak se v zimě uvidí.
2. Taky bych chtěl hrát s Bayernem Mnichov, Arsenalem, ale my si musíme uvědomit, že se připravujeme s týmem 1.FC Slovácko a snažíme se hledat týmy jednak kvalitní, ale aby to pro nás mělo smysl. Ten přípravný zápas by nám vlastně nic neukázal. Zatím jsme hráli se soupeři, jejichž kvalita měla vzestupnou tendenci. Bohužel kdo mohl tušit, že Ružomberok přijede s B-týmem. Nicméně věříme, že v zápasech na herním soustředění v Rakousku nás naši soupeři dobře prověří. Červená Hvězda Bělehrad a Levski Sofia jsou velmi kvalitní soupeři.
3. Já jsem na to upozornil i hráče v kabině. Příchod Doška neznamená, že budeme hrát nakopávané míče z obrany. Jestli jste byli na posledním zápase, kde Libor hrál, tak jste určitě neviděl žádné nakopávané míče. Netvrdím však, že nemůže přijít zápas, kdy i nakopávané míče mohou být účinnou taktikou. Zvláště v zápasech s kvalitním soupeřem, jako je Sparta, Jablonec atd. se může stát, že obránci budou nuceni poslat míč mimo vápno nákopem. Pak se samozřejmě robustní hráč, který umí takové míče uhrát hodí.
4. Ilja Nestorovski i Radek Szmek, dostali šanci v průběhu celého ročníku. Jak Radek Szmek, tak i Ilja, se toho chopili, ale nedokázali se prosadit do základní sestavy. Nicméně věřím, že kvality mají, a proto je posíláme na hostování, kde budou hrát a získávat herní praxi.
 
OTÁZKA: Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zdali by jste nám fanouškům neobjasnil koncepci kterou se klub nyní vydává a v budoucnu vydávat bude. Jak do této koncepce zapadají hráči kteří přišli na přestup a naopak jak do ní nezapadali hráči kteří byli odejiti.
Děkuji za vaše dosavadní působení ve Slovácku, přeji Vám hodně úspěchu a držím palce aby jsme zažívali společne se Slováckem co nejvíce fotbalové radosti.
 
Martin FCS
 
ODPOVĚĎ: Miroslav Soukup V první řadě děkuji za podporu. Klub by měl být struktorovaný tak, že by v něm měli být tři až čtyři zkušení kvalitní hráči, kteří budou tahouni mužstva. Ti budou doplnění střední generací hráčů, kteří budou mít kvalitu na první ligu a převážně by to měli být hráči, kteří prošli akademií. Ti pak budou ještě doplněni čtyřmi až pěti nadějnými hráči, kteří příjdou z dorostu a juniorky.
OTÁZKA: kdy prosim vas postavite filipa hluúpika do zakladní jedenactky
 
 
hynek
 
ODPOVĚĎ: Miroslav Soukup Filip udělal velký kus práce a pokud takto bude dál pokračovat, tak ho při zápase s Příbramí uvidíte v základní sestavě.
OTÁZKA: Jak velká je pravděpodobnost,že Milan Heča skončí v Opavě. Pokud pujde do opavy bude se jednat o hostovani ci prestup. díky
 
Lukas
 
ODPOVĚĎ: Miroslav Soukup Bude se jednat o hostování a rozhodnout by se mělo do konce týdne. Troufnu si říct, že na Slovácku roste velký talent, který může chytat ligu. Myslím si, že v příští sezóně to bude velký konkurent pro Miru Filipka. 
1 2 3 ... 8
TVSlovácko
sobota, 22. 6. 2019 14:51
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

Minišála

Minišála
99 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko odcestovalo na soustředění před 5 hodinami
Slovácko odcestovalo na soustředění

VIDEO: Sestřih utkání se Skalicí + ohlasy včera, 08:45
VIDEO: Sestřih utkání se Skalicí + ohlasy

Slovácko porazilo Skalicu 1:0 sobota, 22. 6. 2019 12:41
Slovácko porazilo Skalicu 1:0

LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu středa, 19. 6. 2019 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem středa, 19. 6. 2019 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace