Mládež – soupisky

 

Starší dorost U19

Soupiska týmu U19 - podzim 2021 

Realizační tým
Vlachovský Petr (Hlavní trenér)
Uhlíř Václav (asistent trenéra)
Drobisz Petr (trenér golmanů)
Vaďura Richard (kondiční trenér)
Kuba Karel (vedoucí týmu)
Maceček Václav (masér)

Hráči
Absolon Nikola
Bartoš Adam
Chodura Tomáš
Horáček Tibor
Janečka Filip
Jurčeka Tadeáš
Kabelka Martin
Kostka Martin
Kozel Štěpán
Kraváček Jonáš
Mandinec Filip
Mišík Martin
Novotný Jakub
Růžička Jan
Severa Robert
Slouka Adam
Stropsa Maxim
Šlechta David
Tomeška David
Urban Alex
Valík Pavel
Velich David
Vytiska Patrik
Žourek Patrik
 

Starší dorost U18

Soupiska týmu U18 - podzim 2021

Realizační tým
Mlynár Pavol (Hlavní trenér) 
Drobisz Petr (trenér golmanů)

Hráči
Břečka Štěpán
Chovanec Ondřej
Gryc Sebastian
Havlík Jan
Hubník Petr
Jonáš Adam
Karásek Matyáš
Kolář Šimon
Krejčí Tomáš
Králík Lukáš
Macháček Lukáš
Menšík Lukáš
Mustafa Illir
Polák David
Prokeš Milan
Pummer Michal
Vašíček Richard
Řezník Lukáš
Šušla Jan
Záhumenský Samuel
 

Starší dorostenky WU18

Soupiska týmu WU18 - podzim 2021                         

Realizační tým
Zbořil Miroslav (Hlavní trenér) 
Macek Svatopluk (Asistent trenéra)         
Kvapil Michal (Asistent trenéra)

Hráčky
Bartlová Tereza
Batoušková Jana
Bláhová Klára
Ferencová Michaela
Hanáčková Nikol
Hlaváčová Monika
Chodurová Adéla
Jančářová Markéta
Jirková Justýna
Kalandrová Gabriela
Korvasová Sára
Mertová Simona
Mrázková Denisa
Obadalová Zuzana
Polášková Vendula
Sekaninová Markéta
Střížová Sabina
Trčková Natálie
Zichová Šárka
Zdráhalová Helena
 

Mladší dorost U17

Soupiska týmu U17 - podzim 2021                         

Realizační tým
Podolák Jan (trenér) 
Mlynár Pavol (asistent trenéra)         
Vaďura Richard (kondiční trenér)

Hráči
Chramcov Tomáš
Daňhel Jakub
Dunka Tibor
Eliáš Dominik
Gabryš Simon
Gajdošík Nataniel
Hanslík David
Huspenina Tobiáš
Jakubowicz Patrik
Jandásek Filip
Kowalczyk Tadeáš
Lacko Jan
Litoš Adam
Marek Filip
Mikač Ondřej
Passler Lukáš
Pelikán Marek
Polák Viktor
Zámečník Radim
Zavadil Jakub
Zelina Kristián
Zlínský David

 

Mladší dorost U16

Soupiska týmu U16 - podzim 2021

Realizační tým
Pěnička Dominik (trenér)
Kirschner Ladislav (asistent trenéra)

Hráči
Barát Daniel 
Bárta Adam
Bílek Tomáš
Bimka Jakub
Dobrovolný Adam
Elzner Miroslav
Gabriel Tomáš
Hána Daniel
Hrbáček Lukáš
Hrdlička Vlastimil
Jakubíček Tomáš
Kavka Michal
Kocman Denis
Kolařík Jan
Kordula Šimon
Kremr Václav
Meindlschmid Petr
Novotný Lukáš
Odiase Christopher
Prokeš Jakub
Šeda Jan
Štecha Oliver
Tereško Jakub
Vrána Štěpán
Zimčík Adam

 

Starší žáci U15

Soupiska týmu U15 - podzim 2021

Realizační tým: 
Stýskal Tomáš (Trenér)
Ficek Tomáš (Asistent Trenéra)
Zapletal Martin (Asistent Trenéra)
Holík Robin (Kondiční Trenér)
Václav Marek (Trenér Golmanů)

Hráči:
Buják Jan
Da Costa Roberto
Dvouletý Kryštof
Hanák Patrik
Jakubkovič Adam
Křiklava Adam
Kulyk Martin
Lamáček Matěj
Odiase Peter
Omelka Dominik
Pokorný Adam
Randa Šimon
Rojka Daniel
Ryška Mikuláš
Sehnal Patrik
Snopek Jakub
Šigut Vojtěch
Tabara Michal
Vaněček Maxim
Vávra Tomáš
Vepřovský Vojtěch
 

Starší žákyně WU15

Soupiska týmu WU15 - podzim 2021

Realizační tým
Posolda Petr (Trenér)
Kroupa Tomáš (Asistent trenéra)

Hráčky
Dočkalová Eliška
Dubská Klára               
Hajkrová Anna              
Havránková Eliška       
Hynčicová Nikol            
Chlachulová Táňa       
Chodurová Kristýna   
Ivanová Adéla            
Kočendová Nikol           
Křiváková Tereza           
Kundrtová  Natálie  
Kusáková Michaela      
Mikulčíková Adéla
Rusková Alice           
Sesláčková Kateřina 
Skřivánková Tereza     
Ševčíková Denisa       
Šrámková Sára
Turečková Tereza  
Vaněčková Alžběta
Vychodilová Natálie
 

Starší žáci U14

Soupiska týmu U14 - podzim 2021

Realizační tým
Stráník Václav (Trenér)
Vlček Michal (Asistent trenéra)
Fujerik Lukáš (Asistent trenéra)
Holík Robin (Kondiční trenér)

Hráči
Baláž Šimon 
Beníček Lukáš
Blaha Lubomír
Bruštík Alex 
Burda Marek
Cícha Martin
Hastík Jakub 
Hastík Ondřej 
Hrabčák Robert 
Hruška Filip 
Hnilička Tomáš 
Chaloupka Dominik 
Janoušek Tobiáš 
Kořínek David 
Kordiovský Adam 
Marek Štěpán 
Matoušek Petr 
Mlýnek Oliver 
Raštica Jan 
Šimoník Michal 
Štuler Marek 
Tichánek Tadeáš 
Valášek Adam 
Zemánek Jakub 
Zemek Jan 
 

Mladší žáci U13

Soupiska týmu U13 - podzim 2021

Realizační tým
Posolda Matěj (hlavní trenér)
Perůtka Jiří (asistent trenéra)
Bína Marek (asistent trenéra)
Chvojka Petr (trenér brankařů)
Marek Václav (trenér brankařů)
Holík Robin (kondiční trenér)

Hráči
Beneš Adam
Bořuta Mattias Jaroslav
Černoch Michal
Dula David
Fojtík Maxim
Gergela Štěpán 
Chvílíček Jakub
Janoušek Leoš
Jordánek Václav
Juřena Bronislav
Kaštánek Adam
Konečný Adam
Konečný Tomáš
Koudela Lukáš
Křiklava Jan
Lesa Lukáš
Miko Daniel
Odstrčilík Oliver
Svoboda Petr
Šmíd Ondřej 
Špatný David
Toman Matyáš
Tomík Vojtěch
Vybíral Tomáš
 

Mladší žákyně WU13

Soupiska týmu WU13 - podzim 2021

Realizační tým
Fabiánková Petra (Hlavní trenérka)
Kroupa Tomás (Asistent trenéra)

Hráčky
Achillesová Markéta
Bráblíková Valerie
Čevelová Martina
Dvořáková Matylda
Gabrhelíková Adéla
Maleňáková Adriana
Pajtinová Marie Jane
Sajdová Adéla
Stará Agáta
Stará Beáta
Řimáková Adéla
Tománková Ema
Vránová Karolína
 

Mladší žáci U12

Soupiska týmu U12 - podzim 2021

Realizační tým
Šturma Zdeněk (hlavní trenér)
Mikulica René (asistent trenéra)
Holík Robin (kondiční trenér)
Marek Václav st. (trenér brankářů)

Hráči
Aslani Ajan
Fábry Daniel 
Gerych Adam 
Hrbáč Filip
Máčala Tobias  
Marek Václav ml.,
Michalčík Tobiáš
Pernica Tobias 
Plevák Adam 
Ráček Marián 
Ruman David 
Šuránek Marek 
Uhříček Matyáš 
Vaculík Lukáš 
Vagdal Štepán 
Vaněček Denis 
Vaněk Patrik 
Vojáček Matěj 
Vrána Šimon 
Závodný Vojtěch 
Zlatý Ivan  

Přípravka U11

Soupiska týmu U11 - podzim 2021

Realizační tým
Perůtka Jiří (hlavní trenér)
Zapletal Martin (asistent trenéra)
Stojaspal Marek (asistent trenéra)

Hráči
Bajer Martin
Botek Patrik
Čupera Jakub
Elfmark Štěpán
Elfmark Tadeáš
Holiš Filip
Gazárek Jakub
Jamný David
Kaštánek Lukáš
Konvička Jan
Kučík Šimon
Michelfeit Adam
Obdržálek Matyáš
Pernica Daniel
Shromáždil Petr
Slinták Lukáš
Šumulikoski Tobias
Uhříček Šimon
Valášek Vojtěch
Vařecha Ondřej
Zaglio Matteo
 

Přípravka WU11

Soupiska týmu WU11 - podzim 2021

Realizační tým
Lysáková Marie (Hlavní trenérka)
Kovařík Tomáš (Asistent trenéra)

Hráčky
Bilíková Adéla
Bršlicová Eliška
Čablová Valerie
Chybíková Aneta
Galandrová Klára
Kostílková Aneta
Králíčková Dominika
Kučerová Petronela
Kuňáková Karolína
Lesová Veronika
Masaříková Sofie
Šáděrová Stela
Tichánková Amálie
Zelíková Kateřina
 

Přípravka U10

Soupiska týmu U10 - podzim 2021

Realizační tým
Fujerik Lukáš (hlavní trenér)
Bína Marek (asistent trenéra)

Hráči
Cuták Dominik
Chovanec Damián
Chupík Damián
Kapounek Matyáš
Korvas Viktor
Mareček Rupert
Mikéska Maxim
Miko Tobiáš
Novák Jan
Trubáčik Denis
Soviš Ladislav
Štefek Filip
Vaněk David
Vičánek Eduard
Vojáček Jonáš
Zalubil Matyáš
Zelina Damián

Přípravka U9

Soupiska týmu U9 - podzim 2021

Realizační tým
Varga Jan (hlavní trenér)
Černý Pavel (asistent trenéra)

Hráči
Basovník Adam
Huťa Lukáš
Kadlec Antonín
Kolaja Jakub
Králík David
Kryštof Michael
Lesa Mikuláš
Maděra Josef
Mitiska Tobiáš
Rožňák Václav
Sás Marko
Szkibik Matyáš
Šipka Viktor
Zelina Sebastián
Zlatý Robin

 

Přípravka WU9

Soupiska týmu WU9 - podzim 2021

Realizační tým
Lysáková Marie (Hlavní trenérka)
Kovařík Tomáš (Asistent trenéra)

Hráčky
Berková Liliana
Dočková Viktorie
Frantová Bea
Hrabčáková Karolína
Kepičová Táňa
Minaříková Denisa
Mojžíšová Adéla
Mudráková Nina
Pokorná Kateřina
Seibertová Ella
Täuberová Elizabeth
Váňová Nela
Zichová Kristýna
Zvářalová Aneta
 

Přípravka U8

Soupiska týmu U8 - podzim 2021

Realizační tým
Ficek Tomáš (hlavní trenér)

Hráči
Bartončík Denis
Bartošík Maxim
Beníček Mikuláš
Horký Nikolas
Janíček Jakub
Josefík Ondřej
Juřík Matyáš
Kalabiška Dominik
Kočica Adam
Kočica Maxim
Koudělka Tobiáš
Kučera Ondřej
Metalka Dominik
Michalec Jan
Ondruch Filip
Pisklák Miroslav
Pištěk Václav
Prajza Vít
Tureček Petr
Valenta Alex
Velecký Jonáš
 

Přípravka U7

Soupiska týmu U7 - podzim 2021

Realizační tým
Kristýnový Eva (hlavní trenér)

Hráči
Belant Matěj
Bernatík Patrik
Boulísek Sebastian
Čeladník Daniel
Daněk Theodor
Fojta Adam
Galuška Teodor
Heinz Filip
Hromeček Jakub
Huráb Šimon
Kepič Tomáš
Kunert Lucas
Kuřímský Štěpán
Magdálek Adam
Macháček Matyáš
Mikulinec Mikuláš
Obdržálek Jonáš
Soviš Jan
Ševčíková Adriana
Tajovský Miki
Trojan Štěpán
Vyplašilová Ella
Zelíková Tereza

Přípravka U6

Soupiska týmu U6 - podzim 2021

Realizační tým
Posolda Matěj (hlavní trenér)
Kristýnová Eva (asistent trenéra)

Hráči
Berka Fabián
Býček Kryštof
Franc Jakub
Franc Tomáš
Havlík Marek
Hofmann Stanislav
Hlaváč Mikuláš
Hruška Filip
Kaštánek David
Konečný Tobiáš
Matějíček Kristián
Miko Martin
Oškrkaný Lukáš
Pecháček Josef
Příleský Vojtěch
Rebroš Alan
Sukup Sebastian
Šácha Patrik
Šnajdr David
Tureček Jakub
Večerková Amélie
Vitula Tobiáš
Vlachovská Emily
Zlomek Andrej