Slovácko remizovalo s Orenburgem 2:2

nwnhhw9z38icyq

Slovácko ve čtvrtém přípravném zápase remizovalo s ruským Orenburgem 2:2. Slovácko dvakrát prohrávalo, ale dokázalo vyrovnat díky trefám Navrátila a Sadílka.

Slovácku patřila první desetiminutovka, kdy se hrálo pouze na polovině Orenburgu, ale z úvodního tlaku byla pouze šance Šašinky, který se probojoval až před gólmana, ale místo zakončení volil přihrávku, která však adresáta nenašla.

S přibývajícími minutami se hra vyrovnala a ruský tým několikrát nepříjemně zahrozil a prověřil gólmana Nguyena. Ten nakonec inkasoval ve 42. minutě, kdy se po rychlém brejku radovali hráči Orenburgu z vedoucí branky – 1:0.

Slovácko se dočkalo vyrovnání na začátku druhého poločasu, kdy se ve 48. minutě po centru prosadil střelou na vzdálenější tyč Navrátil – 1:1.

Slovácko mohlo v následujících minutách otočit skóre utkání ve svůj prospěch, ale zakončení Divíška šlo vysoko nad a se zakončením Sadílka si nadvakrát poradil gólman Orenburgu.

Nevyužité příležitosti Slovácko mrzely v 63. minutě, kdy se po individuální akci prosadil střelou na vzdálenější tyč prosadil Prudnikov – 2:1.

Slovácko zaplo na vyšší obrátky a přišly další zajímavé šance, ale chyběl větší klid v zakončení. To se změnilo až v 84. minutě, kdy Merdovič našel přesnou přihrávkou Sadílka, který se nemýlil – 2:2.

Další branka již nepadla, a tak Slovácko v posledním zápase před odjezdem na herní soustředění do Slovinska remizovalo s Orenburgem 2:2.