Slovácko porazilo Prostějov 5:0

ban64dx1138icyq

Slovácko v dalším přípravném zápase porazilo 1.SK Prostějov 5:0. O branky Slovácka se postaral 2x Sadílek, Šašinka, Petržela a Daníček.

Slovácko od prvních minut určovalo tempo hry a skóre první půle určila desetiminutovka mezi 20. a 30. minutou.

Ve 20. minutě po úniku na pravé straně poslal Jan Navrátil přesný centr na hlavu Ondřeje Šašinky, který se nemýlil a poslal Slovácko do vedení.

Ve 27. minutě to bylo již 2:0, když se po individuální akci prosadil Milan Petržela, který zakončoval na vzdálenější tyč.

O tři minuty později svítilo na světelné tabuli již 3:0, když se z hranice pokutového území prosadil Vlastimil Daníček.

Ve druhém poločase obměněná sestava pokračovala v diktování tempa zápasu a k vidění byly další dvě branky o které se postaral záložník Lukáš Sadílek. Nejprve v 67. minutě uklidil míč do sítě z hranice šestnáctky a v 76. minutě se stejný hráč prosadil i hlavou.

Slovácko tak zvítězilo i ve druhém přípravném zápase. Po výhře nad Vyškovem (6:1) tentokrát zdolalo Prostějov 5:0.

1.FC SLOVÁCKO – 1.SK PROSTĚJOV 5:0 (3:0)

Sestava 1.FCS (1. poločas): Bajza - Kalabiška, Hofmann, Divíšek - Navrátil, Mareček, Daníček, Petržela, Tomič, Jurečka - Šašinka

Sestava 1.FCS (2. poločas): Nemrava - Šimko, Kadlec, Srubek, Reinberk - Holzer, Sadílek, Havlík, Kudela - Vecheta, Cicilia