U11 slaví přesvědčivou výhru nad Kroměříží

wl82yiqi238icyq

Slovácko vyhrálo doma nad Kroměříží.

1.FC Slovácko – HS Kroměříž 9:1 (2:1)

Sestava: Pernica, Vaculík – Hrbáč, Vagdal, Fábry, Šuránek, Ruman, Vrána, Vaněk, Uhříček – Marek, Gerych, Vaněček, Vojáček, Ráček, Michalčík, Plevák, Zlatý

Branky: 10. a 29. Vaněk, 34., 41., 51. a 58. Michalčík, 39. a 47. Vojáček, 53. Ráček.

V posledním utkání před další nucenou pauzou přivítala U11 v rámci KP mladších žáků tým U11 z Kroměříže. Po počátečním oťukávání se rozsypal pytel s šancemi na obou stranách a bylo jen otázkou času, který z týmů vstřelí první branku. Tuto otázku zodpověděl v desáté minutě Patrik Vaněk, který vstřelil úvodní branku utkání. Poté měli přece jen více vyložených šancí domácí, ale ani jednu z nich nedokázali využít. A tak udeřilo na opačné straně, když se krásným zakončením prezentoval Štěpán Židlík. Těsně před poločasem však stihli skórovat i domácí a upravili na poločasový stav 2:1. V druhé půli zlepšili domácí svou koncovku a hlavně zásluhou Tobiáše Michalčíka, který vstřelil 4 branky, navyšovali své vedení. Přesnou mušku měl také dvougólový Matěj Vojáček a nová tvář v dresu domácích Marián Ráček. Hosté tak odjeli s poněkud krutým výsledkem 9:1.

„Jsme rádi, že jsme stihli odehrát ještě alespoň jedno utkání. Navíc to vyšlo na Kroměříž, která přijela se stejným ročníkem a po domluvě jsme postavili ještě jedno hřiště, na kterém se hrálo v počtu 4+1. Kluci tak mohli mít větší vytížení. V utkání jsme prostřídali v každém poločase jednu partu. Obě podaly slušný výkon s tím rozdílem, že druhá parta si lépe poradila s koncovkou. Snad to letos nebylo poslední utkání“ zadoufalo trenérské duo René Mikulica a Zdeněk Šturma.