Navrátil: Bylo to náročné utkání + SESTŘIH

pfc22wwr38icyq

Letní příprava Slovácka je v plném proudu a po třech výhrách si Slovácko připsalo remízu s ruským Oremburgem. Poměrně tvrdé přípravné utkání, které se odehrálo ve Vídni, nakonec skončilo remízou 2:2.

„Bylo to náročné utkání, plné osobních soubojů mnohdy za hranicí. Máme toho hodně v nohách, ještě ta cesta k utkání, takže to bylo velmi náročné, ale myslím, že to bude lepší a lepší a na sezonu se dobře připravíme,“ hodnotil utkání s Orenburgem záložník Jan Navrátil.

Slovácko tak končí část přípravy v domácím prostředí, které vyplnily čtyři přípravné zápasy. V následujícím týdnu se pak Slovácko přesune do Slovinska, kde svěřence Martina Svědíka čeká závěrečná fáze přípravy včetně tří zápasů.

„Ve Slovinsku nás čekají celkem tři zápasy. Dva již máme potvrzené. Na úvod soustředění nás čeká polská Cracovia a v generálce nás čeká utkání se čtvrtým týmem Maďarské ligy Paksi FC. V jednání je ještě jedno utkání, které by se mělo ve Slovinsku odehrát uprostřed soustředění, ale tam zatím soupeře potvrzeného nemáme,“ přiblížil sportovní ředitel klubu Veliče Šumulikoski.​​

PLÁN LETNÍ PŘÍPRAVY:

14. června – individuální plán
16. a 17. června – kondiční testy
18. června – zahájení přípravy
8. až 15. července – herní soustředění ve Slovinsku

SEZNAM PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

22. června 18:00 – MFK Vyškov 6:1
26. června 10:00 – 1.SK Prostějov 5:1
29. června 16:00 – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3:0
2. července 17:00 – FK Gazovik Orenburg 2:2

Herní soustředění ve Slovinsku:

9. července – MKS Cracovia 17:00 (Kidričevo - Slovinsko)
12. července – v jednání
15. července – Paksi FC (čas a místo bude upřesněno)

Photo gallery