Martin Svědík a jeho hodnocení vítězného utkání s Mladou Boleslaví

svedik-zima2

"Mohl bych říct, že jsme měli dobrý začátek, ale kolem páté minuty měla Boleslav dvě nebezpečné situace. Pak jsme se z toho dostali a dali jsme hezkou branku. Boleslav byla trochu v útlumu. Naší bolestí v posledních třech utkáních jsou standardní situace, zase jsme z toho inkasovali. Potom jsme byli 15 minut v útlumu. V útočné fázi jsme si nic nevytvořili a ztráceli jsme jednoduché balony. V poločase jsme si řekli, že musíme líp přistupovat k hráčům, ovládat střed hřiště a být nebezpeční směrem nahoru. Jsem rád, že hned od začátku druhého poločasu se to potvrdilo, šli jsme si za tím. Kromě standardek jsme Boleslav ve druhém poločase nepustili vůbec do ničeho. Po gólu na 2:1 jsme si to s přehledem pohlídali až do konce. Výhru beru jako zaslouženou, protože druhý poločas byl z naší strany kvalitnější. Jsem moc rád, že jsme to zvládli, protože jsme prohrávali v lize na Slavii a v poháru s Bohemkou."