Slovácko porazilo Cracovii 1:0

3bjfh0bo438icyq

Slovácko zahájilo herní soustředění ve Slovinsku zápasem s polskou Cracovií. O osusu utkání nakonec rozhodla 58. minuta, kdy se hlavou prosadil Cicilia.

Slovácko mělo v prvním poločase územní převahu, když se hrálo výhradně před brankou polského týmu. Tlak Slovácka však končil v předfinální fázi, a tak gólmana Cracovie zaměstnala pouze střela Marečka.

Na druhé straně musel Filip Nguyen řešit dvě nebezpečné střely Cracovie, ale v obou případech si dokázal poradit.

Druhý poločas načala rána střídajícího Marka Havlíka, ale jeho střela byla lehce tečovaná a šla těsně vedle brány Cracovie.

Slovácko se nakonec dočkalo v 58. minutě, kdy z levé strany poslal míč do vápna Divíšek a Cicilia přesnou hlavičkou otevřel skóre utkáni.

Navýšit vedení Slovácka mohl Michal Tomič, kterému ideálně přiťukl míč Petržela, ale jeho skákavá střela mířila těsně vedle tyče.

Slovácko i ve zbytku utkání kontrolovalo hru, ale k navýšení skóre již nedošlo, naopak v závěru utkání po brejkové situaci vykopával míč z brankové čáry Stanislav Hofmann. Slovácko tak zahájilo herní soustředění ve Slovinsku výhrou 1:0 nad Cracovií Krakow.

KS Cracovia - 1.FC Slovácko 0:1

Branka: 58. Cicilia

Sestava: Nguyen (63. Bajza) - Divíšek (63. Kalabiška), Kadlec (46. Šimko), Hofmann, Reinberk (63. Tomič), Navrátil (63. Petržela), Mareček (46. Havlík), Daníček (83. Kudela), Sadílek (63. Šašinka), Jurečka (59. Holzer), Cicilia (63. Vecheta)

296iozi51qstowq

Photo gallery