Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání mezi Slováckem a Sigmou Olomouc

fanousci-vlajky

Již zítra se od 15:00 hod. odehraje utkání 3. kola ligové nadstavby skupiny o titul mezi Slováckem a Sigmou Olomouc s výkopem zápasu od 15:00 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky. 

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. 

Ceny vstupenek:
Tribuny B, C a D – 200 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 200 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 100 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 13:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 13:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října. Vzhledem k tomu, že se odehrají dva domácí zápasy ve čtyřech dnech, tak se jedná o rozšířený zpravodaj jak na utkání se Sigmou Olomouc, tak na následné utkání se Spartou Praha. Zakoupený zpravodaj bude slosovatelný. Při zápase se Sigmou Olomouc budou vylosováni tři šťastlivci a hned pětice šťastlivců se může těšit na hodnotné ceny při zápase se Spartou Praha. (Do slosování jdou vždy zpravodaje zakoupené při konkrétním zápase. Číslo bude rozlišeno barevně!)