p06tz81h38icyq
Paks SE Paks SE
1 : 2

Progress of the match

Slovácko v generálce před startem Evropské konferenční ligy porazilo 4. tým maďarské ligy FC Paksi 2:1. Slovácko sice v utkání prohrávalo 0:1, ale díky dvěma trefám Holzera a Jurečky ve druhém poločase nakonec dokázalo utkání otočit...

V úvodu utkání se dostal maďarský tým do vedení, když v 9. minutě nejprve Filip Nguyen vyrazil přímý volný kop, ale z následného rohového kopu již na zakončení nedosáhl.

Slovácko v následujících minutách přepnulo na vyšší rychlost a kromě územní převahy si začalo vytvářet rovněž šance. Příležitosti Havlíka, Holzera, Navrátila i Cicilia však v síti neskončila. V závěru prvního poločasu šel sám na gólmana opět Navrátil, ale ani ve druhém případě míč z jeho střely mezi tři tyče nemířil.

Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko opět aktivně a hned z první šance padla vyrovnávací branka. Jan Navrátil z levé strany našel přesným centrem Daniela Holzera, který se nemýlil.

Slovácko i nadále diktovalo tempo hry, ale Sadílkova střela mířila těsně nad a neprosadil se ani Cicilia, před kterým míč tečoval gólman.

I tak se Slovácko dostalo do zaslouženého vedení, když Václav Jurečka zakončil nekompromisně únik z pravé strany.

Slovácko tak v generálce před startem sezóny zvítězilo nad Paksi FC 2:1.

PAKSI FC - 1.FC SLOVÁCKO 2:1 (0:1)

Góly: 46. Holzer, 63. Jurečka