Organizační Informace pro fanoušky k úternímu utkání mezi Slováckem a Spartou Praha

fanousci-saly160523

Již v úterý se odehraje  utkání 4. kola ligové nadstavby skupiny o titul proti pražské Spartě s výkopem zápasu od 19:00 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky. O utkání je enormní zájem a v tuto chvíli zbývají v prodeji již jen desítky vstupenek. Zároveň žádáme návštěvníky utkání, aby respektovali pokynů pořadatelské služby.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

V den utkání se již vstupenky na pokladnách prodávat nebudou. Poslední možnost, jak si zakoupit vstupenku, je online nákupem!

Ceny vstupenek:
Tribuny B, C a D – 600 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 600 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 300 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 17:30 hod.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

  • PŘED ZÁPASEM

Žádáme návštěvníky, aby na utkání dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že od 16:00 hod. bude uzavřena ulice Stonky.

Rovněž doporučujeme fanouškům Slovácka, kteří mají vstupenky a permanentky na tribunu C a běžně využívají pro vstup od Mařatic pokladny od 28. Října, aby tentokrát ke vstupu na stadion využili vstup přes hlavní bránu od parku (doporučujeme jít ulicí u Aquaparku a kolem sportovní haly).

  • PO ZÁPASE

Z bezpečnostních důvodů doporučujeme fanouškům Slovácka z tribuny C, aby po skončení utkání využili otevřený východ k zimnímu stadionu, směr Kaufland (viz. foto níže) namísto východu do ulice 28. října.

Po skončení utkání bude pro návštěvníky z tribuny “A“ otevřen pouze hlavní východ, směrem k parku.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 17:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října. Vzhledem k tomu, že se odehrají dva domácí zápasy ve čtyřech dnech, tak se jedná o rozšířený zpravodaj jak na utkání se Sigmou Olomouc, tak na utkání se Spartou Praha. Zakoupený zpravodaj bude slosovatelný. Při zápase se Spartou Praha bude vylosována pětice šťastlivců, kteří se můžou těšit na hodnotné ceny .