svedik220423

"Obě mužstva si v první půli vytvořila šance. Vybočilo to z rázu našich vzájemných utkáních, v nichž je to většinou tak, že jsou hodně vyrovnaná a s minimem šancí. Hrozili jsme po kombinaci, Bohemka po rychlých protiútocích. Bylo důležité, že jsme v závěru poločasu skórovali ze standardní situace, nakonec se to ukázalo jako rozhodující gól. Konečně jsme si pomohli standardkou. Druhý poločas jsme nezačali dobře, Bohemka nás zatlačila, ale bez závažnější akce. Po prostřídání, když přišli Holzer s Juroškou, se hra vyrovnala a měli jsme šance Ciciliou nebo Juroškou. Je to škoda, taková šance na 2:0 by se měla dát, už by to bylo klidnější. Juroškův neproměněný nájezd a Ciciliovo vyloučení mohly utkání hodně ovlivnit, naštěstí mužstvo pracovalo v defenzivě spolehlivě. Všechno, co tam bylo, odvrátilo. Cením si toho, protože v minulém utkání jsme hráli velice dobře, ale nebyly z toho žádné body. Chtěli jsme si vzít body zpátky, což se nám podařilo. Je to pro nás velmi důležité a cenné vítězství."