Madusong Pro FC Slovácko si odbyl vítěznou premiéru. "Je to poděkování za všechny ty krásné momenty, které na našem stadionu zažíváme"

madusong

Současné historické období přináší inspiraci i na regionální hudební scéně. Jako poděkování celému týmu složila kapela Madusong song, který připomíná také vítěznou cestu za MOL Cupem. "Nejkrásnější momenty po finálové výhře se Spartou a vteřiny, kdy celý stadion explodoval nadšením mě v kotli Slovácka přivedly k myšlence, vyjádřit klukům, kteří se na naší radosti podíleli své poděkování. Nejen za zisk poháru, ale i za všechny krásné momenty, které na našem stadionu zažíváme. Proto jsem napsal píseň Pro FC Slovácko, ve které v závěru jmenuji všechny hráče současného kádru," popsal zrod songu frontman kapely Madusong Ivan Dufka.

Samotný song našel první fanoušky přímo v kabině 1.FC Slovácko a tak nebylo složité domluvit se na vystoupení Madusongu ve Slovácké dědině před utkáním s Teplicemi a také natočení videoklipu, který před výkopem víkendového utkání s Teplicemi zažil svoji premiéru, která navíc byla vítězná. 

"Některé songy Madusongu našly v playlistu kabiny své místo, a tak jsme rádi kývli i na společné natáčení klipu na našem stadionu. Samotný song je sice o nás, ale jsou v něm i krásné záběry z celého Slovácka," shrnul pocity kabiny Slovácka jeho kapitán Michal Kadlec. 

Text Pro FC Slovácko:

Dej gól! Celé Slovácko zpívá,
Dej gól! A vlajka modro bílá,
Dej gól! Morava země vína,
Dej gól! FC SLOVÁCKO!

Když vidím Buchlov, tož to su zas doma,
Už enom kúsek, do Hradišťa to mám,
A když od Buchlova, zas větr věje,
Vzpomínka na pohár eště mě hřeje,
A když dal Rambo Spartě třetí banán,
Káca pak nadzvednul nad hlavu ten pohár!

Dej gól! Celé Slovácko zpívá,
Dej gól! A vlajka modro bílá,
Dej gól! Morava země vína,
Dej gól! FC SLOVÁCKO!

Otvírajte sa, Strážnické brány,
To když sa vracám dóm, z téj jižní strany,
A z dálky Buchlov, už na mě sa směje,
Vzpomínka na pohár, eště mě hřeje,
A když dal Rambo Spartě třetí banán
Káca pak nadzvednul nad hlavu ten pohár!

Dej gól! Celé Slovácko zpívá,
Dej gól! A vlajka modro bílá,
Dej gól! Morava země vína,
Dej gól! FC SLOVÁCKO!

Dej gól! Kotel Moravo zpívá,
Dej gól! Tribuna odpovídá,
Dej gól! Milan už ruce zdvíhá,
Dej gól! FC SLOVÁCKO!

Dej gól! To je to oč tu kráčí,
Dej gól! Sejdem se na Tomáči,
Dej gól! Jeden gól stokrát stačí,
Dej gól! FC SLOVÁCKO!

Náš tým
HOFI a RAMBO a KÁCA
Náš tým
MILAN a HAVLAS a TRÁVA
Náš tým
KALI a HOLCI a VLASTA
Náš tým Fc Slovácko!
Náš tým
VECHY a JURY a HEČIS
Náš tým
PIŠTA a KIM a REGI
Náš tým
VASJA a BRANDY a MERKI
Náš tým Fc Slovácko!
Náš tým
OZZY a VALI a BŘEČKIS
Náš tým
PATRIK a SRUB a FRYŠTY
Náš tým 
A trenér Martin Svědík
Náš tým, FC SLOVÁCKO!