Utkání se Spartou Praha je VYPRODÁNO!

vyprodano3

Večerní utkání 22. ligového kola mezi Slováckem a Spartou Praha je vyprodáno! V den utkání tudíž nebudou otevřeny pokladny na fotbalovém stadionu. 

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy v 16:30 hod.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Žádáme návštěvníky, aby na utkání dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že od 16:00 hod. bude uzavřena ulice Stonky. Dá se předpokládat že na tribuně D bude větší koncentrace příznivců hostujícího týmu, proto doporučujeme našim fanouškům, kteří mají zakoupené vstupenky na tribunu C, aby přišli přes hlavní bránu. To samé platí po skončení utkání. Zároveň žádáme návštěvníky utkání, aby respektovali pokynů pořadatelské služby.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 16:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října. Zakoupený zpravodaj bude slosovatelný a tři šťastlivci se může těšit na hodnotné ceny.