Vstupenky na utkání se Slavií Praha rychle mizí. Zajistěte si vstupenku online, nebo na prodejních místech společnosti Ticketportal

fanousci-vlajky

I nadále si můžete zakoupit vstupenky na utkání 26. ligového kola, ve kterém Slovácko odehraje utkání se Slavií Praha. Vstupenky však rychle mizí a výběr míst je tudíž omezen. Stejně jako při zápase se Spartou Praha je pravděpodobné, že v den utkání nebudou vstupenky vůbec v prodeji. Pokud chcete navštívit sobotní utkání Slovácka se Slavií, tak byste s nákupem neměli váhat. Utkání 26. ligového kola se odehraje v sobotu 30. března od 18:00 hod.

VSTUPENKY

Online si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

Případně si můžete vstupenky zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Pokud budou v den utkání ještě volné vstupenky do prodeje, tak se pokladny otevřou dvě hodiny před výkopem utkání, tedy od 16:00 hod.

CENA VSTUPENEK NA UTKÁNÍ SE SK SLAVIA PRAHA

Tribuny B, C a D – 500 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 500 Kč
Děti do 15 let (tribuny B, C a D) – 250 Kč

STÁLÝ PŘEDPRODEJ V UHERSKÉM HRADIŠTI 

Městské Informační Centrum
Adresa: Masarykovo náměstí 21, 68601 Uherské Hradiště
Otevírací hodiny:
Po - Ne 8:00 - 18:00, platba pouze v hotovosti!