Michal Kadlec: Takových soubojů je v zápase spousta

qu95yo4z538icyq

Slovácko sahalo v Jablonci po třech bodech, ale ve druhém poločase dostali domácí výhodu pokutového kopu, když po souboji v pokutovém území zařval Martin Doležal a sudí ukázal na značku pokutového kopu. Nabídnutou penaltu domácí využili a utkání nakonec skončilo remízou 1:1.

"Byl tam přetažený balón, někdo z jabloneckých hráčů ho vracel před vápno a z mého pohledu přišel normální souboj. Neříkám, že jsem měl ruce u těla, měl jsem je trochu na zádech, ale nebylo tam žádné přistrčení. Doležal to udělal chytře, zařval a skácel se k zemi. Takových souboj je v zápase spousta, ale rozhodčí mu na to skočil a odpískal pokutový kop," vrací se k momentu ze 75. minuty kapitán Michal Kadlec.

Jak se později ukázalo, tak proměněná penalta nakonec znamenala dělbu bodů, což bylo po zápase pro hráče Slovácka málo.

"Po tom průběhu je to složité hodnotit. Vedli jsme, sice Jablonci neuznali branku pro ofsajd... Asi se dá říct, že ta remíza je spravedlivá. Druhý poločas jsme nehráli tak dobře jak v první půli, ale když dostanete branku z takové penalty, tak to prostě mrzí," vysvětluje Kadlec.

Slovácko přitom mělo další šance a mohlo vedení na jablonecké Střelnici i navýšit, ale druhou branku se přidat nepodařilo.

"Je škoda, že nedokážeme přidat druhou branku, která by nás uklidnila. Hrát to pořád na nulu vzadu je ošemetné. Minulý rok to tady bylo podobné, vedli jsme 1:0, ale dokázali jsme přidat druhou branku, která nás uklidnila a pak jsme přidali i třetí branku a odjížděli z výhrou 3:0," dodává závěrem Kadlec.

Photo gallery