Ohlédnutí za posledním derby: Nejlepší sezóna v historii klubu zakončená výhrou

b547rb9m3glnhzq

Nejúspěšnější sezóna v historii klubu byla zakončena krajským derby se Zlínem, ve kterém Slovácko zvítězilo 2:0.

10c8lacqoknhzq
aq2gtz1x1oknhzq
3vu7vu9aoknhzq
b3ee0z4q3oknhzq

Utkání nabídlo od prvních minut svižný fotbal, a i když se kvůli covidovým opatřením dostali na tribuny pouze držitelé permanentních vstupenek, tak 1570 diváků se rozhodně nenudilo. Radost ze vstřelené branky přišla brzy, již v 9. minutě. Petrželův brejk z pravé strany a jeho střelu ještě stihl gólman Dostál vyrazit, ale odražený míč se dostal k Sadílkovi, který následně prostřelil vše co mu stálo v cestě a svým šestým gólem v sezoně poslal Slovácko do vedení.

zu7mzu4l4oknhzq
xiq43c0b5oknhzq
ic2gf9u06oknhzq
6qaqm2qr6oknhzq

Dynamické utkání nakonec nabídlo i druhou branku, když v samotném závěru po rychlé kombinaci našla kolmice Rezka, který míč naservíroval před bránu na nabíhajícího Jurečku, který pečetil na konečných 2:0.