Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání s Bohemians Praha 1905

x5i7acc5577271r

V sobotu 23. října odehraje Slovácko utkání 12. ligového kola proti Bohemians Praha 1905. Výkop utkání je v 16:00. Níže vám přinášíme důležité organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 14:30. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Je třeba splnit jednu z následujících podmínek:

 • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
 • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledek, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
 • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
 • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
 • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka.

Výjimku mají děti do 6 let.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Otestovat se můžete v Aquaparku v Uherském Hradišti vedle fotbalového stadionu (VÍCE ZDE)
Na místě je možné absolvovat antigenní test bez rezervace na pojišťovnu, a nebo jako samoplátce za 200 Kč. Odběrové místo obratem vydává zdarma potvrzení s výsledkem testu. Pracovní doba: každý den od 8:00 do 20:00 včetně víkendu a svátků. Fotbaloví fanoušci můžou využít toto Odběrové místo bez předchozí rezervace.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k aktuálním nařízením žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd. 

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 14:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

V den utkání bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října. Zakoupit zpravodaj můžete rovněž ve FanShopu za tribunou B.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

 • Tribuny B, C a D - 180 Kč
 • Tribuna A - není v prodeji
 • Sektor hostů s kapacitou 439 míst (D4 a D5) - 180 Kč
 • Děti do 15 let (tribuny B, C a D) - sleva 50% z ceny vstupenky
 • ZTP - sleva 50% z ceny vstupenky
 • ZTP/P - sleva 100% z ceny vstupenky