Petržela: Taková výhra v posledních vteřinách je pro hráče i fanoušky něco úžasného

yjjdgsos1aook1r

Při rozhodujícím momentu utkání již sice nebyl na hřišti, ale fanoušci hlasující při zápase zvolili Milana Petrželu hráčem utkání v dresu Slovácka. Zkušený rychlík získal v dosavadní sezóně toto ocenění již počtvrté.

„Já jsem samozřejmě rád, že mě fanoušci zvolili hráčem zápasu. Je to příjemné a jsem rád, že nás přišli podpořit a vytvořili nám bouřlivou atmosféru,“ říká Petržela, který jako střídající hráč prožíval závěrečnou euforii na lavičce.

„Byly to neskutečné pocity euforie, ve všech to bouchlo. Měli jsme to v sobě už i proto, že Bohemka v závěru zdržovala a dělali všechno pro to, aby si odsud odvezli bod. Myslím si, že jsme si ten závěr všichni neskutečně užili,“ říká s úsměvem. Radost na stadionu mohl zmrazit už jen VAR, který však žádné provinění proti pravidlům nezaznamenal.

„V první moment mě to ani nenapadlo. Když jsme skončili s radováním, tak mi problesklo hlavou, kurnik, co kdyby tam něco fouknul, ale naštěstí tam asi nebylo co, takže paráda,“ pokračuje Petržela, který takové výhry řadí k těm nejlepším.

„Už jsem to v minulosti zažil a je to něco nepopsatelného. Je to nakonec lepší, jak když vyhrajete třeba 4:0. Jsou to sice nervy, ale když to dopadne, tak ta výhra 1:0 v posledních vteřinách je jak pro nás, tak i pro fanoušky něco úžasného,“ dodává Petržela.

hrwdpmo3wnok1r

HRÁČ UTKÁNÍ V DRESU SLOVÁCKA DLE HLASOVÁNÍ FANOUŠKŮ

1. kolo v zápase se Slovanem Liberec – Milan Petržela
2. kolo v zápase s Českými Budějovicemi – Michal Kohút
3. kolo v zápase s Viktorií Plzeň – Filip Nguyen
4. kolo v zápase s Hradcem Králové – Milan Petržela
5. kolo v zápase s Jabloncem – Václav Jurečka
6. kolo v zápase s Pardubicemi – Milan Petržela
7. kolo v zápase se Slavií Praha – Lukáš Sadílek
8. kolo v zápase se Zlínem – Daniel Holzer
9. kolo v zápase v Mladé Boleslavi – Václav Jurečka
10. kolo v zápase s Teplicemi - Petr Reinberk
11. kolo v zápase s Baníkem Ostrava - Lukáš Sadílek
12. kolo v zápase s Bohemians Praha 1905 - Milan Petržela

Photogallery – 1.FC SLOVÁCKO - FC Bohemians Praha 1905 1:0