Matúš Macík, Ondřej Zmrzlý, Roman Hubník, Vít Beneš, Radek Látal (74. Jakub Matoušek), Tomáš Zahradníček, Radim Breite, Kryštof Daněk (74. Antonín Růsek), Pablo González, Martin Hála (68. Jáchym Šíp), Pavel Zifčák

Opponent team line-up – Slovácko

Filip Nguyen, Petr Reinberk, Michal Kadlec, Stanislav Hofmann, Jan Kalabiška, Marek Havlík, Lukáš Sadílek (90. Patrik Šimko), Milan Petržela (71. Vlastimil Daníček), Michal Kohút (46. Rigino Cicilia), Jan Navrátil (71. Daniel Holzer), Václav Jurečka (90. Michal Tomič)

Progress of the match

fvcdueo61prwt1rSlovácko ve 13. ligovém kole zajíždělo do Olomouce, kde nakonec díky třem brankám ve druhém poločase zvítězilo 3:0.

První větší šance přišla v 17. minutě kdy se po centru Havlíka dostal k hlavičce Jurečka, který byl ale v záklonu a míč poslal těsně nad břevno.

Na druhé straně po standardní situaci hlavičkoval domácí Beneš, ale míč z jeho hlavy šel těsně vedle tyče gólmana Nguyena.

Po půlhodině hry se k zakončení dostal Lukáš Sadílek, který dostal od domácích hráčů více prostoru, ale jeho střela neměla potřebnou razanci a skončila v rukavicích gólmana Macíka.

Ve 38. minutě podržel Slovácko Filip Nguyen, který včas vyběhl proti Hálovi, který šel sám na bránu Slovácka. Hála si však míč pokopl a pozorný Nguyen schoval míč do rukavic.

Po změně stran se v 54. minutě Petržela prokličkoval olomouckou obranou a z těžkého úhlu vracel míč před branku, kde nikdo v bílém nedokázal uklidit balon mezi tyče.

O chvíli později se pak Sadílek dostal k míči v domácí šestnáctce a vypálil. Macík musel na zem a ránu v rukavicích neudržel. Před dobíhajícím Jurečkou však vyboxoval míč na rohový kop.

Vedoucí branka Slovácka nakonec přišla v 71. minutě, kdy Se po dlouhém autu Sadílka míč odrazil k Petru Reinberkovi, který z voleje napálil míč nechytatelnou ránou k pravé tyči Macíkovy branky - 0:1.

O deset minut později to již bylo 2:0 pro Slovácko, když se po pěkné kombinační akci dostal míč k Ciciliovi, který zavěsil přesně pod břevno.

Slovácko nakonec vstřelilo v Olomouci i třetí branku, když v nastaveném čase uklidil míč do sítě Daniel Holzer.

Slovácko tak zvítězilo i v šestém zápase v řadě a z Olomouce si odvezlo tři body po výhře 3:0.