Informace pro fanoušky k nedělnímu utkání se Spartou Praha

mjo5d6tg6t7vl2r

V neděli 21. listopadu odehraje Slovácko utkání 15. ligového kola proti pražské Spartě. Výkop utkání je stanoven na 15:00. Níže vám přinášíme důležité organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 13:30. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Pro vstup na stadion je potřeba dodržet aktuální pravidla, u vstupu je nutné prokázání bezinfekčnosti. Od 1. listopadu došlo ke změně a fanoušky žádáme, aby věnovali pozornost následujícím řádkům.

Je třeba splnit jednu z následujících podmínek:

  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledek, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka.

Výjimku mají děti do 12 let.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Otestovat se můžete v Aquaparku v Uherském Hradišti vedle fotbalového stadionu (VÍCE ZDE)

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k aktuálním nařízením žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd. 

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 13:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Jako obvykle pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.

VSTUPENKY

Vstupenky si můžete zakoupit v pátečním předprodeji na pokladnách fotbalového stadionu od 15:00 do 18:00 hod. Využít můžete prodej vstupenek na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 280 Kč
Tribuna A – 350 Kč
Sektor hostů (D4 a D5) – 280 Kč
Děti do 15 let (tribuny B, C a D) – 140 Kč