Holzer: Jsem rád, že se to takto sešlo. Milanův rekord, vyprodaný zápas, vysoká výhra a k tomu branka

0o7foueb12h333r

Vyprodaný stadion v Uherském Hradišti byl v neděli odpoledne ve fotbalové euforii. Na světelné tabuli svítil začátkem druhého poločasu výsledek 2:0 pro Slovácko a nejednomu fanouškovi se hlavou honila společná myšlenka, že by to chtělo pojistku. Ta přišla v 57. minutě, kdy Václav Jurečka, byť tísněn dvěma protihráči, úspěšně prodloužil hlavou míč za sebe a Daniel Holzer měl ve sprinterském souboji navrch a následně dělovou ránou pod víko navýšil vedení na 3:0 pro modrobílé.

„Já jsem se chtěl hlavně dostat před Štětinu. Podobnou situaci jsem měl s Karvinou, kdy jsem to špatně vyřešil a před Buchtu jsem se nedostal. Tady se mě to povedlo, a pak už jsem jen zavřel oči a napálil jsem to. Jsem rád, že jsem to takto trefil,“ vrací se ke své brance záložník Slovácka, který si vychutnal nečekaně vysoké vítězství.

lgt0m4c55jg333r

„Byl to nádherný zápas, super výsledek, ale 4:0 je určitě bonus, to nikdo z nás nečekal. Spokojení bychom byli, i kdybychom vyhráli 1:0. Ale jsem rád, že se to takto sešlo. Milanův rekord, vyprodaný zápas, vysoká výhra a k tomu ještě branka,“ září Holzer.

jrsfq7w47jg333r

Slovácko výhrou přeskočilo svého soupeře a po polovině základní části se usadilo na druhém místě ligové tabulky. Soutěž však pokračuje dál a již v sobotu odehraje Slovácko další ligové utkání, tentokrát na půdě budějovického Dynama. 

„Určitě to bude jiný zápas. Budějovice si na nás dají větší pozor, v tomto to pro nás bude těžší. Přeci jen soupeři se na nás chtějí vytáhnout a podle toho vypadá i taktika. Je rozdíl hrát na brejky nebo posuvnou kombinací musíte překonávat soupeře. To jsou dva naprosto odlišné styly, ale s oběma už jsme se setkali a pokud předvedeme podobný výkon jako se Spartou, tak to zvládneme,“ věří Daniel Holzer.

Utkání 16. ligového kola mezi Dynamem České Budějovice a Slováckem se odehraje v sobotu 27. listopadu od 15:00 hod. v Českých Budějovicích.

Mentioned player: Daniel Holzer Daniel Holzer