Slovácko v prvním zápase zimní přípravy zvítězilo v Kroměříži 5:1

h22m4zt31w61r5r

Slovácko v prvním přípravném zápase zajíždělo do Kroměříže a na půdě vedoucího týmu MSFL zvítězilo 5:1.

Slovácko mělo v první dvacetiminutovce dvě zajímavé šance, do kterých se dostal Vecheta, ale vedoucí branka z toho nebyla.

V prvním poločase padly nakonec dvě branky. Nejprve šlo do vedení Slovácko, když se po faulu na Šašinku prosadil z pokutového kopu Vlastimil Daníček - 0:1

Domácí však dokázali odpovědět vzápětí když se jim po individuální chybě ve středu pole podařilo překonat Nguyena - 1:1.

Ve druhém poločase Slovácko utáhlo šrouby a hrálo se prakticky na jednu bránu.

V 64. minutě už to vypadalo, že půjde Slovácko do zaslouženého vedení, ale Sadílkovu hlavičku vyškrábl domácí gólman na rohový kop.

V 70. minutě se již Slovácko dokázalo gólově prosadit, když se po pěkném centru hlavou prosadil Filip Vecheta - 1:2

Třetí branka v domácí síti přišla v 81. minutě, kdy se z přímého volného kopu prosadil Lukáš Sadílek - 1:3.

Slovácko dál tlačilo a po zásluze přišla i čtvrtá branka. Filip Vecheta odvedl výbornou práci a uvolnil skórujícího Jurečku - 1:4.

Domácí v závěru nestíhali a na konečných 5:1 uzavíral skóre utkání jeden z domácích hráčů, který si při obranném zákroku srazil míč do vlastní sítem.

SK HS KROMĚŘÍŽ - 1.FC SLOVÁCKO 1:5 (1:1)

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Nguyen (46. Fryšták) - Tomič (46. Reinberk), Divíšek, Hofmann (23. Sadílek), Juroška (46. Kalabiška), Šimko, Šašinka (61. Vecheta), Daníček, Kudela (46. Havlík) , Kohút (46. Aldin), Vecheta (46. Jurečka)