Slovácko v dohrávce 20. ligového kola remizovalo s Pardubicemi

Jiří Letáček, Dominik Kostka, Karel Pojezný (37. Martin Toml), Robin Hranáč, Carlos E. Lopes Cruz, Tomáš Solil, Filip Čihák, Emil Tischler, Kamil Vacek, Vojtěch Patrák (79. Adam Lupač), Lukáš Matějka (46. Pavel Černý ml.)

Opponent team line-up – Slovácko

Tomáš Fryšták, Petr Reinberk, Patrik Šimko, Michal Kadlec (56. Vladislav Ljovin), Stanislav Hofmann, Lukáš Sadílek (79. Filip Vecheta), Milan Petržela (64. Ondřej Šašinka), Vlastimil Daníček, Marek Havlík, Daniel Holzer (79. Jan Kalabiška), Václav Jurečka (79. Rigino Cicilia)

Progress of the match

Slovácko v dohrávce 20. ligového kola zamířilo do Prahy, kde remizovalo s Pardubicemi 0:0.

V prvním poločase se hrálo v režii Slovácka, ale k vidění byla řada neproměněných šancí a hlavně ofsajdových situací.

První velká šance Slovácka přišla v 9. minutě, kdy po centru z levé strany nebezpečně hlavičkoval Václav Jurečka, Jiří Letáček ale předvedl skvělý zákrok a zakončení vytáhl mimo svou tři tyče.

O chvíli později  přišla chyba domácich a rychlý protiútok Slovácka. Po přetaženém centru z pravé strany zakončoval Daniel Holzer, jehož střelu dostal do sítě Milan Petržela, ten se ovšem nacházel v ofsajdovém postavení.

Slovácko mělo převahu a šance i v dalším průběhu prvního poločasu, ale selhávalo v koncovce a zakončení Jurečky a Sadílka v domácí síti neskončilo.

Ve druhém poločase již Slovácko nebylo tak aktivní a naopak to byly domácí Pardubice, které byly nebezpečnější a Tomáš Fryšták musel několikrát řešit nepříjemné situace.

Diváci se však ani ve druhé půlce branky nedočkali a utkání tak skončilo remízou 0:0.