Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání s ostravským Baníkem

fanousci080921

V sobotu 12. března odehraje Slovácko utkání 25. ligového kola proti ostravskému Baníku. Utkání může, po rozvolnění vládních nařízení, navštívit již 100% kapacity stadionu. Zároveň již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti. Výkop zápasu je v 15:00. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 13:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku. Již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k rizikovosti utkání bude od 13:00 uzavřena ulice Stonky. Zároveň fanoušky žádáme, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem. Upozorňujeme rovněž, že celá jižní tribuna D byla vyčleněna pro hostující příznivce.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 13:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 250 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 250 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 125 Kč