Martin Svědík a jeho hodnocení vítězného utkání s Bohemians Praha 1905

0ED1C246-6649-408F-B48A-CB6F736A4611

"Z naší strany špatný vstup do prvního poločasu. Zhruba 25 minut jsme nehráli to, co jsme chtěli, byli jsme málo soubojoví. Terén byl opravdu těžký a spíš jsme hráli na naší polovině, kde jsme ztráceli balony, a Bohemka z toho těžila standardními situacemi, což bylo každé autové vhazování nebo roh. Vyvrcholilo to zbytečným faulem Ondry Šašinky a penaltou. Prohrávali jsme 0:1 zcela zaslouženě. Do 25. minuty jsme se trápili a opravdu tam nebyla ani agresivita. Dostali jsme se z toho až vstřeleným gólem. Šašinka gólem odčinil předchozí zaváhání po chybě domácí obrany, ale chyby se stávají, kór na tomhle terénu. První poločas jsme dohráli celkem slušně, měli jsme tam ještě jednu vyloženou situaci Václavem Jurečkou, kterou ale neproměnil. Takhle jsme se chtěli prezentovat. Přestože jsme si v poločase říkali, že do druhého musíme líp vstoupit, tak jsme nevstoupili. Zase to mělo stejný scénář v tom, že jsme se z toho vymanili, tentokrát jsme neinkasovali, a naopak jsme my dali gól a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Jsem za to rád, protože na tomhle terénu to otočit je velice složité."