Semifinále MOL CUPu mezi Hradcem Králové a Slováckem můžete sledovat na ČT3

molcup

Utkání semifinále MOL CUPu mezi Hradcem Králové a Slováckem, které se odehraje v pátek 25. března od 17:00 hod. v Mladé Boleslavi, odvysílá stanice ČT3. Případně můžete utkání sledovat rovněž přes HBBTV a na webu ČT Sport.

CESTA OBOU TÝMŮ DO SEMIFINÁLE

Slovácko se do semifinále poháru probojovalo přes výhru ve Zbuzanech (2:1) a v osmifinále proti Karviné dokázalo otočit vývoj utkání a v prodloužení zvítězilo 3:1. Ve čtvrtfinálovém utkání Slovácko postoupilo po penaltovém rozstřelu na půdě olomoucké Sigmy, když v základní hrací době a ani v prodloužení branka nepadla.

Hradec Králové postoupil mezi nejlepší čtveřici týmů výhrou na půdě Olympie Březová (2:0), SK Zápy (4:0) a následně v osmifinále poháru Votroci zvítězili v Ostravě 2:1. Ve včerejším dramatickém čtvrtfinále nakonec postoupili přes Bohemians Praha 1905, když nejprve v 95. minutě vyrovnával Prekop a ve 105. minutě prodloužení dokonal obrat zápasu a zajistil Hradci postup do semifinále poháru Vašulín.

Slovácko bude chtít v Mladé Boleslavi navázat na úspěšně zvládnuté semifinálové zápasy z let 2005 a 2009, kdy postoupilo do finále poháru přes Liberec a o čtyři roky později díky dvojzápasu se Slavií Praha, kdy jako druholigové dokázalo vyloupit Eden díky trefě kapitána Reného Formánka. Slovácko zvítězilo rovněž v odvetě na stadionu v Uherském Hradišti, když díky trefám Ondřejky a Clebera otočilo na konečných 2:1.

itn3lwxz2mih59r