Šašinka: Už při rozcvičce mi to tam padalo. Ve finále nás čeká doma Sparta, takový zápas chce hrát každý

finale5

Běžela 36. minuta pohárového utkání s Hradcem Králové v Mladé Boleslavi a Vladislav Levin vysunul ideální přihrávkou Ondřeje Šašinku, který tvrdou střelou přesně k tyči prostřelil gólmana Vízka a jeho branka nakonec posunula Slovácko do finále poháru.

„Při rozcvičce mi to tam celkem padalo a spoluhráči mi v kabině sami říkali ať střílím, že mi to tam padá. Pak přišla z naší strany pěkná kombinace a Levi mi to pěkně posunul a já už jsem to chtěl jen prostřelit a hlavně trefit bránu. Naštěstí to byla tvrdá střela, která prošla až do sítě,“ vrací se k rozhodujícímu momentu utkání Šašinka.

Slovácko ve druhém poločase přidalo i druhou branku, ale ta trefa Sadílka nakonec po přezkoumání videa nebyla kvůli předchozímu ofsajdovému postavení uznána, a tak to bylo drama až do posledních vteřin. Po sedmiminutovém nastavení však nakonec mohla vypuknout radost hráčů Slovácka s početnou skupinou fanoušků, kteří do Mladé Boleslavi vycestovali, vypuknout naplno.

„Je super, že nás fanoušci dojeli podpořit v tak pěkném počtu. Byli slyšet, určitě nám to pomohlo a po zápase jsme si to společně mohli užít. Chtěli bychom vyhrát trofej a ve finále nás čeká utkání doma před troufám si říct plným stadionem, takže motivace je velká. Hraje se se Spartou, co víc si přát. Takový zápas chce hrát každý,“ dívá Šašinka se směrem k finálovému utkání.

Zápas v Mladé Boleslavi střelec jediné branky nedohrál a začátkem druhého poločasu musel být vystřídán.

„Ke konci poločasu jsme se tam srazili hlavami. O poločase to bylo dobré, tak jsem nastoupil do druhé půle, ale jak jsem se ve druhé půli rozběhl, tak se mi motala hlava a nebylo mi dobře, tak jsem raději odstoupil,“ dodává Šašinka.

Finále poháru mezi Slováckem a Spartou se odehraje ve středu 4. května na Městském fotbalovém stadionu Miroslava seniora v Uherském Hradišti. O prodeji vstupenek budeme fanoušky včas informovat.

lk7wtmve627vf9r

Mentioned player:
Ondřej Šašinka Ondřej Šašinka