Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání se Sigmou Olomouc

fanousci

V sobotu 2. dubna odehraje Slovácko utkání 27. ligového kola proti Sigmě Olomouc. Utkání může, po rozvolnění vládních nařízení, navštívit již 100% kapacity stadionu. Zároveň již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti. Výkop zápasu je v 16:00. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 14:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku. Již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 14:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti, HOMEticket je potřeba doma vytisknout a vzít si pro vstup na stadion na papíře, MOBIL-ticket stačí pro vstup na stadion v mobilu.

V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. 

Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 180 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 180 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 90 Kč