Prodej vstupenek + Informace pro fanoušky k nedělnímu utkání s Hradcem Králové

permice

V neděli 15. května odehraje Slovácko utkání 5. kola ligové nadstavby skupiny o titul proti Hradci Králové. Upozorňujeme držitele KOMPENZAČNÍCH permanentek, že jejich permanentní vstupenky se nevztahují na nadstavbu! Držitelé permanentních vstupenek SPOLU DO POHÁRŮ (viz. úvodní foto) mají permanentku platnou i na utkání nadstavby! Výkop zápasu je v 17:00 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. 

Ceny vstupenek:
Tribuny B, C a D – 180 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 180 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 90 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 15:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku SPOLU DO POHÁRŮ. Již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 15:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 15:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.