Slovácko si v přípravě poradilo s Třincem. Výhru 2:0 zařídil Levin s Petrželou

trinec050722
2 : 0
Třinec Třinec

Progress of the match

Slovácko zvítězilo i ve čtvrtém přípravném zápase, když si poradilo s Třincem, který porazilo 2:0 díky trefám Levina a Petržely.

Slovácko od prvních minut určovalo tempo hry, ale v úvodu utkání chyběla hráčům přesnost v koncovce.

Ve 24. minutě se již fanoušci Slovácka mohli radovat. Michal Kadlec si potáhl míč po levé straně a poslal centr do pokutového území, kde číhal na zadní tyči Patrik Brandner, který mohl zakončovat, ale poslal míč na Vlado Levina, který otevřel skóre utkáni.

Slovácko bylo i v dalším průběhu první půle aktivní a fanoušci odměnili potleskem zakončení Petržely, Šašinky i střelu Havlíka a lob Brandnera, ale skóre se již neměnilo.

Naopak po změně stran se skóre měnilo již ve 49. minutě, když Patrik Brandner zatáhl míč po levé straně a centrem na zadní tyč vybídl ke skórováni Milana Petrželu, který se nemýlil.

Své umění musel předvést i gólman Borek, který po chybě v defenzivě Slovácka včasným vyběhnutím zlikvidoval samostatný únik Juřeny.

Na druhé straně nejprve Srubek orazítkoval brankovou konstrukci a následný závar a zakončení Šuvalija skončilo těsně vedle.

V závěru mohl skórovat Libor Kozák, následně hlavou minul i Filip Vecheta a svou šanci neproměnil ani Polášek. I tak fanoušci odcházeli ze staroměstského Širůchu spokojení po výhře 2:0.