Informace pro fanoušky k nedělnímu utkání se Slavií Praha

fanousci

V neděli 4. září odehraje Slovácko utkání 7. ligového kola, ve kterém přivítá tým pražské Slavie. Výkop zápasu je stanoven na 19:00 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit v pátečním předprodeji na pokladnách fotbalového stadionu v Uherském Hradišti od 15:00 do 18:00 hod. Zakoupit si je můžete rovněž na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL.

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

V den utkání budou pokladny otevřeny od 15:00 hod. 

Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 400 Kč
Tribuna A – 500 Kč
Sektor hostů (D4 a D5) – 400 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 200 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 17:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku. V tuto chvíli není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k rizikovosti utkání bude od 17:00 uzavřena ulice Stonky. Zároveň fanoušky žádáme, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 17:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.