Martin Svědík a jeho hodnocení po zápase v Plzni

595B7C91-CEFB-4330-911A-90A3A0DB5B5C

"Utkání tady jsou v poslední době úplně stejná, čili špatný začátek. Strategii, kterou máme, porušíme hned v první minutě. Ignorujeme to, co si řekneme o soupeři. Uděláme takovou chybu a pustíme Plzeň do rychlého brejku. Pro mě je tohle směšné. Ještě směšnější je, že si pak sice vytvoříme možná i tlak a příležitosti, ale my to nevyřešíme a Plzeň z dalšího brejku a po našem rohu nám dá lekci z produktivity a dá druhý gól. S Plzní prohrávat 0:2 je velice těžké. Ve druhém poločase se Plzeň dostane k nějaké čtvrté střele na bránu a dá třetí gól. Co se týká výsledku, tak je to pro mě ostuda. V tomhle jsme jak z nějakého cirkusu, že se nedovedeme připravit na to, co si řekneme. Je to už druhý zápas a je potřeba se z toho hodně rychle vzpamatovat. Nějaké řeči, že ještě k tomu hrajeme poháry, to neberu. Dneska jsme hráli proti pohárovému soupeři, který hraje Ligu mistrů."