Dražba pamětní medaile ze zápasu v Kolíně pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK

medaile1200

Na Facebooku 1.FC SLOVÁCKO probíhá dražba pamětní medaile ze zápasu UECL v Kolíně. Výtěžek poputuje na konto Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK. Uzávěrka je v neděli 25. září 2022 ve 20:00 hod. a nejvyšší nabídka bude vítězná. Pokud chcete se Slováckem podpořit Nadační fond dětské onkologie krtek i mimo dražbu, tak můžete na www.DONIO.cz/SLOVACKO


Slovácko v Evropě pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK

1.FC SLOVÁCKO se probojovalo do základní skupiny UEFA Evropské konferenční ligy a v rámci spolupráce s DONIO.cz nabízí fanouškům možnost přispět na dobrou věc a získat dres 1.FC Slovácko s podpisy všech hráčů. Celý výtěžek poputuje na konto Nadačního fond dětské onkologie Krtek, který se stará o děti a jejich rodiny bojující se zákeřnou rakovinou.

PŘÍSPĚT MŮŽETE NA - www.DONIO.CZ/slovacko

Komu pomůžeme?

Vybraná částka bude ve 100% výši zaslána Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. 

Nadační fond dětské onkologie Krtek (NFDO Krtek) je součástí Kliniky dětské onkologie FN Brno (KDO FN Brno) a díky tomu se od ostatních nadačních fondů a nadací odlišuje – věnuje se totiž problematice léčby onkologicky nemocných dětí komplexně. Díky spolupráci odborníků z kliniky se špičkovými výzkumnými centry u nás i v zahraničí je dětem nabízena léčba na maximální možné úrovni.

Dochází tak k rozšiřování možnosti léčby a zabezpečení komplexní podpory péče o onkologicky nemocné děti na KDO FN Brno v průběhu léčby i po jejím ukončení.

Jak mohu získat podepsaný dres?

Každý, kdo se do sbírky na podporu Nadačního Fondu dětské onkologie KRTEK zapojí, může získat originální dres 1.FC SLOVÁCKO podepsaný celým týmem. Stačí podpořit tuto sbírku libovolnou částkou, zaškrtnout políčko pro účast v soutěži a tipnout si, kolik celkem padne branek ve všech šesti zápasech Slovácka v rámci Evropské konferenční ligy. Sbírka bude ukončena ve středu 2. listopadu 2022 ve 20:00 hod. V případě více shodných tipů bude rozhodovat výše částky, kterou přispěvatel zašle, pokud bude i shodná částka, tak bude rozhodovat dřívější z tipů.