Informace pro fanoušky před domácím zápasem s 1.FC Köln

fanousci211022

Ve čtvrtek 27. října odehraje Slovácko závěrečné domácí utkání skupinové fáze Evropské konferenční ligy proti německému týmu 1.FC Köln. Výkop zápasu je stanoven na 18:45 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Utkání Evropské konferenční ligy mezi Slováckem a 1.FC Köln je v tuto chvíli vyprodáno a vstupenky se nebudou prodávat ani v den utkání.

!!! Důrazně fanoušky varujeme před nákupem vstupenek na různých internetových serverech, které nemají s klubem nic společného a mohou zde být nabízeny vstupenky neplatné!

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře dvě hodiny před výkopem zápasu, tedy v 16:45 hod. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že od 12:45 hod.  bude uzavřena ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku. Upozorňujeme, že na permanentní vstupenku, bez zakoupeného lístku, se na utkání nedostanete!

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený 120 minut před zápasem, tedy od 16:45 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.