Hráči Slovácka si užívají tepla i tréninku. Zimní příprava odstartuje na konci prosince

mice-lfa

Hráči Slovácka tráví přelom listopadu a prosince v Dubaji, kam tým vyrazil i s rodinami. Oproti mrazivému počasí si tak užívají mnohem lepšího počasí.

„Máme tady o poznání tepleji. Ukazuje to třicet stupňů, ale pocitově je to snad i víc,“ říká Vlastimil Daníček, který přiblížil každodenní program.

„Dopoledne si vždy potrénujeme, potíme se na hřišti a rodiny si užívají bazén, moře a pláž. Na oběd již jdeme spolu s rodinami a trávíme spolu odpoledne i večeře. Užíváme si to, jako jedna velká parta. Tím, že jsme tady i s dětmi, tak bazén nebo pláž obsadíme jen my,“ pokračuje Daníček.

„Tréninky vypadají klasicky tak jako u nás doma. Náplň je stejná, prostě makáme. Včera jsme měli modelové utkání 2x třicet minut proti sobě a dnes máme volný den, takže kdo chtěl, vyrazil na výlet a kdo nechtěl, tak mohl jen odpočívat,“ dodává Daníček.

Po příletu z Dubaje čeká na hráče volno, aby 27. prosince odstartovali zimní přípravu a 4. ledna vyrazí ligový tým na soustředění do Turecka. V závěru přípravy pak odcestuje Slovácko, stejně jako minulý rok, na herní soustředění do chorvatského Umagu.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 1.FC SLOVÁCKO

27. prosince – zahájení zimní přípravy
4. až 11. ledna – herní soustředění v Turecku (2 zápasy v jednání)
14. až 21. ledna – herní soustředění v Chorvatsku (3 zápasy v jednání)
28. ledna – start jarní části ligy (1.FC SLOVÁCKO – SK České Budějovice)