Seung-Bin Kim první zimní posilou Slovácka

7FE12878-ED38-4B65-AD59-23F6C9C9DAF6

Slovácko se dohodlo na podmínkách přestupu Seung-Bin Kima. Jihokorejský ofenzivní hráč přestupuje z Dukly Praha a na Slovácku se dohodl na smlouvě do 30.6. 2026.

Kim v posledních třech sezónách nastupoval ve FNL, kde v dresu pražské Dukly odehrál 58 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal 9 branek.

„Jedná se o talentovaného hráče, kterého sledujeme delší dobu. V Česku je již několik let a věříme, že je to vhodný hráč, který na sobě chce pracovat a rozvíjet se. Jsme přesvědčeni o jeho kvalitách a předpokladu zapadnout do našeho systému hry. Kim se dnes zapojí do přípravy s ligovým týmem a zítra absolvuje lékařskou vstupní prohlídku,“ říká sportovní ředitel Slovácka Veliče Šumulikoski.

„Kim splňuje veškeré požadavky, které si od nové posily sportovní vedení Slovácka slibuje. Jedná se o moderního ofenzivního záložníka, který vysokou produktivitu doplňuje rychlostí a skvělým fotbalovým myšlením. Po třech a půl letech v Česku je plně připraven na další sportovní krok do ambiciózního týmu nejvyšší soutěže. Je v ideálním věku a do Uherské Hradiště dorazil s obrovskou touhou a odhodláním potvrdit svůj obdivuhodný sportovní vývoj posledních sezon,“ doplnil hráčův agent Viktor Kolář.

Mentioned player: Seung-Bin Kim Seung-Bin Kim