Juniorka Slovácka měla převahu, ale z Frýdku-Místku veze jen bod

Frýdek-Místek Frýdek-Místek
1 : 1
Slovácko B Slovácko B

Progress of the match

Slovácko bylo v zápase aktivnějším týmem a mělo převahu. Do utkání vstoupili svěřenci trenéra Pavla Němčického aktivně a vytvořili si několik šancí, které však nedokázali přetavit v úvodní branku, a tak  udeřili domácí, kteří se prosadili po standardní situaci a ve 29. minutě otevřeli skóre hlavou Blejchaře.

Také do druhé půle Slovácko vstoupilo velmi aktivně a v 54. minutě přišel faul domácího Tamajka v pokutovém území a byla z toho penalta. Filip Vecheta si počkal na pohyb domácího gólmana a  srovnal, jak se později ukázalo, na konečných 1:1.

FK Frýdek-Místek – 1.FC SLOVÁCKO B 1:1 (1:0)
Branky: 29. Blejchař – 54. Vecheta (pen.)

FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka, Blejchař, Tamajka, Velner (C), Kučera, Konečný, Janša (66. Byrtus), Vengřinek, Barkov (71. Křenek), Kovařík (80. Raab)

1.FC Slovácko B: Andres – Merdovič, Stojmenov, Juroška, Pernica (79. Bartoš), Olšanský, Vincour (C), Polášek (75. Machalík), Aldin, Vecheta (59. Kratochvíla), Kudela