Juniorka Slovácka veze tři body z Blanska, kde zvítězila 3:1

Blansko Blansko
1 : 3
Slovácko B Slovácko B

Progress of the match

Juniorka Slovácka navázala na středeční výhru s Otrokovicemi a z Blanska si veze 3 body díky výhře 3:1.

Skóre zápasu otevřel již ve druhé minutě Kratochvíla, který se na levé straně dostal k zakončení a krásnou střelou poslal Slovácko do vedení. V 8. minutě bylo vyrovnáno, když se z penalty prosadil domácí Reteno.

Ve 38. minutě si však Slovácko vzalo vedení zpět, když se po rohovém kopu trefil Stojmenov – 1.2. Ve druhém poločase bylo k vidění několik šancí, ale v síti skončila pouze šance z 67. minuty, kdy se hlavou prosadil Juroška a uzavřel skóre utkání na konečných 1:3.

„Dnes naši hrací předvedli kvalitní výkon a po zásluze vyhráli. Soupeř chtěl hrát taky fotbal, díky tomu se hrálo utkání s množstvím šancí na obou stranách. Naši hráči si jich vypracovali více, byli produktivní. Jsme rádi za vítězství a ceníme si tří bodů z venku. Nicméně je potřeba je potvrdit v příštím domácím zápase,“ hodnotí utkání trenér Pavel Němčický.

FK BLANSKO – 1.FC SLOVÁCKO B 1:3 (1:2)
Branky: 8. Reteno (pen.) – 2. Kratochvíla, 38. Stojmenov, 67. Juroška

Sestava 1.FC SLOVÁCKO B: Borek – Merdovič, Stojmenov, Vincour, Bartoš (52. Olšanský), Kudela, Pernica, Kratochvíla, Polášek (65. Machalík), Juroška (89. Pisar), Aldin (65. Kočí)