Juniorka Slovácka opět nezaváhala a Dolní Benešov porazila jednoznačně 4:0

Slovácko B Slovácko B
4 : 0
Dolní Benešov Dolní Benešov

Progress of the match

Juniorka Slovácka si ve 12. kole MSFL připsala další vítězství, když porazila FC Dolní Benešov 4:0. Za Slovácko se trefil Šašinka, Aldin, Juroška a Kratochvíl.

Slovácko po celou dobu utkání určovalo tempo hry a první branka přišla ve 28. minutě, kdy centr do pokutového území přetavil ve vedoucí branku Ondřej Šašinka. Ve 35. minutě to již bylo o dvě branky, když se po individuální akci trefil k tyči Ibrahim Aldin.

I ve druhém poločase viděli diváci na kunovické Bělince dvě branky. Nejprve se po hodině hry prosadil po kombinační akci Juroška, aby v 77. minutě uzavřel skóre utkání tvrdou střelou David Kratochvíl.

1.FC SLOVÁCKO - FC DOLNÍ BENEŠOV 4:0 (2:0)
Branky: 28. Šašinka, 35. Aldin, 61. Juroška, 77. Kratochvíl

1.FC SLOVÁCKO B: Bajza Pavol – Kočí, Merdovič, Vincour, Bartoš, Šimko, Juroška, Pernica, Polášek, Aldin, Šašinka