Juniorka Slovácka vstřelila tři branky a porazila Rosice 3:1

Slovácko B Slovácko B
3 : 1
Rosice Rosice

Progress of the match

Juniorka Slovácka po prohře ve Znojmě doma nezaváhala, porazila Rosice 3:1 a díky výhře v tabulce přeskočila svého dnešního soupeře.

V prvním poločase otevřel skóre utkání Filip Vecheta, který prokázal dobrou orientaci v pokutovém území po rohovém kopu.

Gólový účet druhé půle otevřel ve 47. minutě po parádní kombinaci Juroška, krásnou střelou ale dokázal snížit o pět minut později Selinger. Pavel Juroška byl ale stále při chuti, což dokázal v 68. minutě, když se ve vápně uvolnil po přihrávce Yohanny a uzavřel skóre utkání na konečných 3:1.

1.FC SLOVÁCKO B – FC SLOVAN ROSICE 3:1 (1:0)
Branky: 18. Vecheta, 47. Juroška, 68. Juroška – 52. Selinger

Sestava 1.FC SLOVÁCKO B: Borek – Kočí (71. Kratochvíla), Merdovič (71. Stojmenov), Bartoš (81. Olšanský), Juroška, Pernica (59. Pisar), Polášek (59. Yohanna), Aldin, Divíšek, Vecheta, Šimko