Juniorka Slovácka zvítězila v Ostravě s rezervou Baníku 4:2

Baník Ostrava B Baník Ostrava B
2 : 4
Slovácko B Slovácko B

Progress of the match

Slovácko přivezlo tři body z Ostravy, když dokázalo potrestat individuální chyby domácích a zvítězilo 4:2.

Slovácko šlo do vedení již ve 4. minutě, když Ibrahim Aldin v souboji vybojoval míč, který si navedl na střelu a poslal Slovácko do vedení. Baník sice dokázal ve 22. minutě vyrovnat na poločasových 1:1, ale hráčům Slovácka opět vyšel vstup do druhé půle a ve 48. minutě Filip Vecheta aktivním napadáním vybojoval míč a Slovácko opět vedlo.

Hráči ostravského Baníku dokázali vyrovnat v 55. minutě, kdy se po kombinační akci a následném centru dostal k zakončení Sanneh.

Slovácko ale dokázalo jít do vedení i potřetí a v 63. minutě se po rohovém kopu trefil hlavou Juroška. Na konečných 4:2 pro Slovácko nakonec uzavíral v 87. minutě Filip Vecheta, který opět aktivním napadáním vybojoval míč a překonal domácího gólmana počtvrté.

FC BANÍK OSTRAVA B – 1.FC SLOVÁCKO B 2:4 (1:1)
Branky: 22. Jaroň, 55. Sanneh – 6. Aldin, 48. Vecheta, 63. Juroška, 87. Vecheta

Sestava 1.FC Slovácko B: Andres – Kočí (46. Kratochvíla), Stojmenov, Bartoš, Juroška, Pernica (82. Yohanna), Vincour (C), Polášek, Aldin (90. Pisar), Olšanský (86. Stropsa), Vecheta