Pavel Němčický: Zvládli jsme to hlavně týmově. Zapracovali jsme i nějaké mladé kluky z dorostu, v tomto trendu chceme pokračovat i nadále

yj1zpxse4whd54r

Juniorka Slovácka zakončila podzimní část soutěže MSFL na 5. místě se ziskem 30. bodů. Svěřenci trenéra Pavla Němčického tak splnili podzimní cíl.

“Po nepovedeném úvodu jsme měli dobrou šňůru vyhraných zápasů. Ke konci jsme pak prohráli ve Znojmě a v Hlučíně, ale celkově musíme být spokojení. Hlavně pak s tou prostřední částí, kdy jsme vyhrávali a výkonnostně jsme šli nahoru, mužstvo šlapalo, takže i s herní tváří můžeme být spokojení. Navíc jsme stříleli hodně branek a jsme druhým nejvíce střílejícím mužstvem soutěže,” říká Němčický, který vyzdvihl týmového ducha týmu.

“Zvládli jsme to hlavně týmově, zapracovali jsme i nějaké mladé kluky z dorostu, kteří přišli a v tomto trendu chceme pokračovat i v jarní části soutěže. Našim cílem je vychovávat co nejvíce hráčů pro A-tým tak, aby pokud možno co nejlépe zvládli přechod z mládežnického fotbalu do toho dospělého, a aby mohli hrát profesionální fotbal,” vysvětluje Němčický a vyhlíží zimní přípravu.

“Sejdeme se 3. ledna a příprava bude probíhat v domácích podmínkách. Odehrajeme šest přípravných zápasů včetně Rapidu Vídeň, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. To je pro hráče určitě zajímavý zápas,” dodává Pavel Němčický.

 ZIMNÍ PŘÍPRAVA - PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY B-TÝMU

sobota 15. ledna - 1.FC SLOVÁCKO B – FC Břeclav
sobota 22. ledna – 1.FC SLOVÁCKO B – FC FASTAV ZLÍN B
sobota 29. ledna – SK Rapid Vídeň B – 1.FC SLOVÁCKO B
sobota 5. února – FC Vysočina Jihlava – 1.FC SLOVÁCKO B
sobota 12. února – 1.FC SLOVÁCKO – FK Vsetín
sobota 19. února – 1.FC SLOVÁCKO – FK Hodonín
sobota 26. února – 1.FC SLOVÁCKO – FK Považská Bystrica

r7arbapu6ihd54r