Playstation zóny na domácích utkáních Slovácka

SLOVACKO CLANEK 2022

Esportová sekce tvořila během podzimní části ligové soutěže tzv. Playstation zóny, které byly určeny pro všechny fanoušky 1.FC Slovácka. Konaly se při domácích ligových a evropských soutěžích. 

"Pro naše dětské i dospělé fanoušky, kteří chodí fandit našemu celku na domácí zápasy, jsme chtěli vytvořit takové zázemí, kam se mohou dojít zabavit, zasoutěžit si o různé ceny a potkat se se svými kamarády či našimi youtubery. Účast byla vždy velká, v průměru 80 fanoušků na jednu akci. Měli jsme skvělou zpětnou vazbu od rodičů, jejich děti byly nadšené z možnosti setkání a vyfocení se s youtubery GUDU a VojtaTheTop", říká manažer esportové sekce Radim Skála. 

Playstation zónu navštívilo dohromady více než 300 fanoušků, kteří si mohli zahrát nejpopulárnější fotbalový simulátor FIFA. Vyzkoušeli si své dovednosti proti youtuberům či a dalším protihráčům a bez ohledu na výsledek si mohli následně vybrat hodnotné ceny, které tvořily široký výběr cenných odměn od fotbalových kartiček přes herní podložky pod myš, trička, kšiltovky až po lukrativní voucher FUTCUT v hodnotě 790,-. 

"Jsem rád, že jsme mohli čekání na domácí zápasy pro fanoušky Slovácka obohatit zábavným programem, jakým je právě Playstation zóna a zvýšit tak prestiž domácích zápasů. Obrovský dík patří partnerům zóny a těchto akcí. Těmi jsou MARVO GAMING, díky kterým jsme dostali k dispozici kvalitní herní nábytek a spoustu skvělých dárků pro fanoušky. Dalším partnerem je firma FUTCUT, která dodala ceny v podobě voucherů fotbalových karet. Dík patří také značce Philips za poskytnutí moderních herních monitorů", dodává manažer esportové sekce Radim Skála.

Zóna bude pokračovat i v příštím roce v jarní části fotbalové ligy. Sledujte instagramový profil esportové sekce 1.FC Slovácko esports

Zde najdete videoukázku z PS zóny