Zhodnocení podzimní části sezóny týmu žen

qy3vkra04fdxb3r

Ženy Slovácka mají za sebou podzimní část sezóny, kdy se v tabulce nachází na průběžném třetím místě se ziskem 24 bodů. Přinášíme Vám hodnocené trenéra Petra Bláhy a brankářky Barbory Růžičkové.

Petr Bláha: “Podzimní část byla pro nás slušná. Myslím si, že jsme se zase o něco posunuli. Důležitá byla pro nás kvalifikace o Ligu Mistryň. Holky v kvalifikaci odehrály dvě těžká utkání, která je herně posunula a zvedla sebevědomí. Málokdo od holek čekal takový výkon. I když jsme nepostoupili, můžu s čistým svědomím říci, že naše vystoupení v této kvalifikaci bylo dobré. Na tuto zkušenost holky navázaly v ligových utkání. Na podzim holky z mého pohledu odehrály většinu dobrých utkání. Propadli jsme v utkání na Dukle Praha, odkud jsme sice odvezli tři body, ale výkon nebyl dobrý a v utkání se Spartou Praha doma. V tomto utkání jsme vůbec nedokázali reagovat na dobrý výkon Sparty, která nás jednoznačně přehrála. Je dobré, že se holky začaly prosazovat také gólově a těší mě také defenzíva, která až na to zmiňované utkání se Spartou byla také dobrá. ” 

Barbora Růžičková: "Po podzimní části ligy se držíme již tradičně na 3.místě, což je pro nás trošku zklamání. Naším cílem bylo konečně urvat body v klíčových zápasech s pražskými S. Bohužel nám k tomu vždy kousek chyběl. Dle mého názoru se ale výkonnost týmu za poslední dobu zvedla. Skórovaly jsme v každém zápase, jako jediné daly gól Slávii a na konto si připsaly celkem 28 branek. Hodně mě však mrzí porážka 1:6 se Spartou. Vyjma tohoto zápasu jsme ale předvedly velmi slušné výkony."

Photo gallery